Лікарі приховують це! Дізнайся, як лікувати щитовидну залозу натуральними засобами!

Ви повинні це знати! Вашій щитовидці це необхідно!

На жаль, проблеми, пов’язані з щитовидною залозою дуже поширені в наші дні, і деякі люди навіть не знають, що вони страждають від такої проблеми.

Щитовидна залоза відповідає за обмін речовин і енергії, і являє собою життєво важливий механізм в складній системі, так як кожна клітина нашого тіла має рецептори гормонів щитовидної залози.

Проблеми, пов’язані зі щитовидної залози можна лікувати за допомогою регулярних фізичних вправ, правильного харчування, відпочинку, а також зниження стресу.

Ми пропонуємо кілька природних способів для усунення проблем зі щитовидною залозою:

Оптимізація споживання вітаміну A, D і К2, так як ці вітаміни надзвичайно важливі для загального стану здоров’я і гормонів щитовидної залози.

Згідно з останніми дослідженнями, дефіцит цих вітамінів може привести до проблем щитовидної залози.

  • Морські водорості та інші морські продукти.

Рекомендується регулярно вживати водорості та інші морські овочі, такі як норі, комбу і вакаме, так як вони є основним харчовим джерелом йоду і надзвичайно високим вмістом поживних речовин. Також бажано додати в свій раціон достатню кількість морської риби.

  • Кокосова олія.

Ця олія не заважає конверсії Т4 в Т3, як і інші олії, так що ви повинні використовувати його для приготування їжі. Це буде стимулювати втрату ваги, поліпшить обмін речовин, і вона також буде підтримувати вашу імунну систему, яка є надзвичайно важливою в разі проблем з щитовидною залозою.

Рекомендується вживати по принаймні, одну столову ложку кокосового масла в день.

  • Уникайте клейковини

Клейковина може привести до аутоімунної реакції у деяких людей, і це, як вважають, призведе до тиреоїдиту Хашимото, аутоімунне поширене захворювання щитовидної залози.

  • Вживання кісткового бульйону

Такий бульйон буде стимулювати імунну систему, вилікувати і ущільнити слизову оболонку кишечника, яка життєво важлива для поліпшення стану здоров’я щитовидної залози.

Тому рекомендується вживати чашку такого бульйону кожен день з морськими водоростями і дрібкою морської солі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал