Корисна і проста маска, яка відновить пошкоджене волосся і прискорить їх ріст

Хто з нас не хоче мати красиве і здорове волосся? Однак через фарби, укладки та інших маніпуляцій, вони поступово псуються, стають ламкими і навіть починають сильно випадати. Тому своєму волоссю безумовно потрібно допомагати. Відмінно справляються ж з цим завданням і домашні маски.

Наприклад, ця проста маска здатна відновити навіть саме пошкоджене волосся, а також помітно прискорити їх ріст.

Потрібно:

  • кисле молоко
  • мед
  • ефірне масло іланг-іланг

На волосся середньої довжини вам буде потрібно 3 ст. л. кисле молоко або йогурту без цукру і добавок, 1 ст. л. меду і 3 краплі ефірного масла іланг-іланг. Всі інгредієнти змішуємо і наносимо на волосся від коренів до кінчиків. Голову накриваємо поліетиленовою шапочкою, а також утепляємо. Ми залишаємо маску на 30 хвилин, після чого змиваємо шампунем.

  • Ця маска насичує шкіру голови і волосяні фолікули вітамінами і мікроелементами, зміцнює коріння волосся і зволожує їх по всій довжині.
  • Користь же меду складно переоцінити, адже в нього входять понад 400 корисних мікро і макроелементів, вітамінів, амінокислот, багато з яких особливо корисні для волосся.
  • Нарешті масло іланг-іланг володіє дуже багатим корисними речовинами, завдяки якому воно ефективно оздоровлює шкіру голови, надає волоссю блиск і зміцнює їх.

Уже після 2-3 маски ви помітите, що ламкість волосся зменшилася і вони стали менш сухими, а через місяць ви побачите, як добре вони підросли.

Найефективніше виконати курс таких масок: 1-2 рази на тиждень протягом місяця, після чого можна зробити перерву, а потім для профілактики робити таку маску кілька разів на місяць.

А нижче ви можете подивитися відео з рецептом цієї простої, але ефективної маски для відновлення і росту волосся.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал