Кращі способи зберігання часнику в квартирі: не висохне і не зіпсується

Зберігання часнику – та ще морока. Ні, правда – то висохне, то цвіллю покриється, то рости почне. І в холодильнику йому погано (вологість висока – швидко зростає і починає псується), і в цибулі не те – сохне. На балкон не витягнеш, замерзне!

Тим часом, існують способи щодо легкого і безпроблемного зберігання цього примхливого овоча в умовах міської квартири. Найпопулярнішими і надійними я поділюся з вами.

Способи зберігання часнику

1. Один з найпоширеніших способів збереження часнику в умовах міської квартири – це помістити його в чисту скляну тару. Трилітрова банку буде найбільш придатною тарою. Помістіть цибулини в банку і закрийте її чистою капроновою кришкою з отворами: вони допомагають повітрю циркулювати, часник «провітрюється». У такому вигляді цибулини добре лежать тривалий час.

2. Можна зберігати часник в звичайній картонної коробці подалі від приладів опалення. Частіше перебирайте цибулини, щоб в них не завелися «шпигуни» або щоб виключити поширення зарази, якщо така заведеться в коробці. «Сухість» і частий моніторинг закладених на зберігання овочів – запорука довгого зберігання часнику.

3. Добре зберігається часник в «плетенках»: кошиках, мисках, тазиках. Загалом, «дерев’яних» ємностях. Умови зберігання ті ж, що і в картонних коробках.

4. Зберігати часник в «косах». Виходить ідеально, тому що від цибулин НЕ відсікаються пір’я, а це дуже добре для тривалого зберігання.

5. «Ковбаса» з часнику, розфасованого по капроновим колготкам і розвішані по стінах. Вся фішка в тому, що часник просто чудово зберігається в підвішеному стані. Він не псується, не гниє і не сохне. Претензії лише до естетичної сторони питання – якщо у вас немає затишної кладовочки, куди не заглядають чужі очі, то навряд чи ви будете прикрашати так ваш будинок.

А який спосіб зберігання часнику улюблений у вас?

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал