Купуйте в магазині за копійки сухі і ледве живі орхідеї і дайте їм друге життя. Відновлення орхідеї

Купуйте в магазині за копійки сухі і ледве живі орхідеї і дайте їм друге життя. Відновлення орхідеї

У магазинах частенько можна знайти орхідею «по знижці». Така орхідея ледве жива, суха, як правило, зовсім без живих зелених коренів або всього лише з одним коренем і одним листом. Як не дивно, але таку орхідею ще можна реанімувати!

Перш за все, у орхідеї потрібно видалити сухе листя і обрізати сухі частини коренів чистим, знезараженим інструментом.

Потім помістити орхідею в високий скляний стакан, де налито води настільки, щоб коріння були повністю у воді, але не досягали надземної частини з листом. При цьому, вода повинна займати 4/5 обсягу всієї налитої рідини, а 1/5 – звичайний аптечний перекис водню. Саме вона знезаражує коріння орхідеї делікатним чином, не допускаючи процесів гниття. У такому вигляді орхідею потрібно залишити на 40-50 днів в світлому приміщенні без прямих сонячних променів. Періодично, у міру випаровування, воду можна підливати.

Через 45 днів можна спостерігати такий результат: коріння пожвавилися, наросли нові, зелені і соковиті. Також орхідея випустила маленький новий листочок.

На цьому етапі реанімовану рослину можна пересадити в чистий знезаражений горщик зі спеціальним грунтом для орхідей. Тепер орхідею слід поливати занурювальним методом, як зазвичай.

Через пару місяців орхідея остаточно наростить коріння, включаючи повітряні, випустить багато листя і почне нарощувати квіти!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал