Рецепт супер: зробить махрові рушники пухнастими, а речі немов новими

Мабуть, сфера застосування засобів для посудомийної машини стає все ширше і ширше. Сьогодні багато господині використовують такі таблетки і порошки не тільки для посуду і отримують відмінний результат. Наприклад, нехитрий засіб, приготований на основі порошку для посудомийної машини, можна використовувати і для прання. Результат вас здивує, адже таким чином можна відіпрати навіть складні плями, а також освіжити запрану білизну, а махровим рушникам повернути м’якість і пухнастість.

Вам будуть потрібні:

  • засіб для посудомийних машин
  • господарське мило

Все дуже просто: змішуємо засіб для посудомийних машин і господарське мило. Першого беремо 1 ст. л., Другого – 4 ст. л., Також господарське мило можна замінити на гель для прання, теж 2 ст. л.

Підготувавши засіб, укладаємо білизну в пральну машинку «шарами», пересипаючи їх нашою сумішшю. Також при можливості кладемо в машинку спеціальні кульки для прання або звичайні тенісні – вони дуже добре «збивають» ворс на махрових рушниках.

Перемо білизну при температурі не нижче 60 градусів, так як в засобах для посудомийної машин присутня кальцинована сода, а вона починає діяти при більш високій температурі води.

Ось і все, після такого прання ви отримаєте чисті яскраві речі, а також пухнасті і дуже м’які рушники.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як за допомогою цього нехитрого способу зробити махрові рушники м’якими і пухнастими.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал