Чистота без зайвих витрат з допомогою лише однієї таблетки для посудомийної машини

Напевно, вже нікого не здивуєш тим, що багато засобів можна використовувати далеко не тільки за прямим призначенням. Справедливо це і в разі таблеток для посудомийної машини. Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що одна така маленька таблетка здатна відмити величезну кількість брудного посуду? Чому б не використати її не тільки для посуду, а, наприклад, і для ванної кімнати?

Вам будуть потрібні:

  • таблетка для посудомийної машини;
  • вода;
  • пляшка з пульверизатором

Приготувати засіб для чищення з таблетки для посудомийної машини дуже просто: візьміть пляшку, заповнену гарячою водою і опустіть в неї 1 таблетку засоби для посудомийної машини. Дочекайтеся її повного розчинення і засіб для чищення готовий!

Такий засіб заощадить вам не тільки гроші, але і час, а також і сили, адже нічого не доведеться терти!

Наприклад, воно відмінно справляється з забрудненнями на раковині: просто розпорошите приготований засіб по поверхні, а буквально через хвилину змийте його вологою ганчіркою.

Також чудово справляється цей засіб і з нальотом на крані, а також з забрудненнями на дзеркалі. Крім того воно додатково як би створює плівку, яка зберігає чистоту крана і дзеркала ще довше. А у випадку з душовою кабіною, ванною і керамічною плиткою вам навіть не потрібно використовувати ганчірку: просто нанесіть засіб на поверхню, а через кілька хвилин просто його разом з брудом змийте струменем води.

І, звичайно, таблетками для миття посуду можна почистити і унітаз. Якщо ви хочете провести йому генеральне прибирання, залийте в унітаз приблизно чайник теплою, але не гарячою водою. А потім опустіть в неї 1-2 таблетки для посудомийної машини і дайте їм повністю розчинитися. Після чого йоржиком помийте стінки унітазу, спустіть воду і він чистий як ніколи!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал