Лаврова олія – рятівник від багатьох недуг. Вона не тільки знімає м’язові болі, але і заспокоює нерви, та гарно лікує закладеність носа.

Лаврова олія - рятівник від багатьох недуг. Вона не тільки знімає м'язові болі, але і заспокоює нерви, та гарно лікує закладеність носа.

Спосіб приготування лаврової олії:

  1. Купити стандартний пакетик лаврового листа, злегка розім’яти листя на дрібні частини, залити 0.5 л будь-якої рослинної олії і поставити на водяну баню на 1 годину, потім залишити на тиждень настоюватися.
  2. Знову поставити на водяну баню на годину. Процідити.
  3. Готову олію зберігати в холодильнику.

Якщо болить спина, то трохи олії попередньо розігріти, змішати з невеликою кількістю оливкової олії і попросити зробити масаж.

Але не зачіпаючи самого хребта, розтерти спину, поперек. Трохи полежати і видалити залишки олії теплим вологим рушником.

Така процедура не тільки знімає м’язові болі, але і заспокоює нерви.
Олією можна розтирати всі суглоби при ревматизмі, артриті, артрозі.

Робити це треба обережно, втираючи малу кількість лаврової олії, але краще його наполовину розводити будь-якою рослинною олією, злегка підігрітою.

Коли дуже втомився, капнути кілька крапель лаврової олійки в спеціальну аромолампу або на що-небудь гаряче, щоб вона почала випаровуватися.

Щоб уникнути алергічних реакцій, перед застосуванням натерти фалангу пальця на руці крапелькою лаврової олії.

При нежиті нанести крапельку олії під ніс!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал