Мандарини – якщо можете – треба їсти кожен день. Відомий лікар розповів чому..

Цей плід з низьким вмістом калорій може забезпечити великою кількістю поживних речовин. Ось 6 причин їсти мандарини кожен день:

1. Інсульт.

Американська асоціація серця рекомендує вживати велику кількість цитрусових, таких як мандарини, тому що це знижує шанс отримати ішемічний інсульт до 19%!

2. Кров’яний тиск.

Дієта зі зниженою кількістю натрію значно знижує рівень артеріального тиску. У мандаринах також міститься калій, що важливо для підтримки нормального артеріального тиску. Високе споживання калію також знижує шанс раптової смерті 20%.

4. Серце.

Здорове серце – запорука активного життя. Мандарини багаті вітаміном С, холін, клітковиною і калієм, які зміцнюють серцевий м’яз.

5. Діабет.

Мандарини можуть допомогти боротися з діабетом, особливо з діабетом 1-го типу, через велику кількість клітковини. Волокно, особливо при споживанні на регулярній основі, може допомогти знизити рівень глюкози в крові. Апельсини також корисні тим, що можуть відрегулювати рівень ліпідів, інсуліну і цукру в крові.

6. Шкіра.

Вітамін С, антиоксидант, може забезпечити хороший захист від впливу сонця і забруднень, зменшити появу зморшок на обличчі і поліпшити текстуру вашої шкіри. Цей вітамін життєво необхідний в утворенні колагену, який, як вважається, запобігає старінню шкіри.

170 фітохімічних речовин і 60 видів флавоноїдів роблять мандарини одним з найздоровіших фруктів в світі!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал