Мій метод відмови від солодкого. Головне протриматися перші чотири дні!

Мій метод відмови від солодкого. (Головне протриматися перші чотири дні)

Сьогодні розповім про свій метод, який дозволяє завжди бути худою, мати стрункий животик.

Для того, щоб не переїдати або прибрати зайві кілограми – на мою думку, варто імітувати поведінку від природи худих людей.

Їх ніколи не перегодовували, не змушували багато їсти, вони завжди їдять скільки їм хочеться і насправді потрібно. Коли такі люди переїдають їм стає не приємно, адже шлунок розтягується.

У той час як перегодованому в дитинстві, або особистості звикли багато їсти зараз, мають живіт який досить легко розтягується. Тому ніякого дискомфорту від переїдання майже немає.

Отже, що ж потрібно зробити.

Виявляється цукор – це вхідні ворота для всієї решти їжі. Чим більше ми його вживаємо, тим більше нам хочеться їсти. А значить контролювати кількість їжі стає все складніше.

Важливо зрозуміти, що потрібно скоротити споживання солодких смаколиків. Далі піде мова про те, як це зробити.

Передаю свій досвід може комусь, буде корисним.

Весь сенс – подолати ломку від цукру. Для цього виділіть десять днів і не плануйте ніяких серйозних справ.

Перші чотири дні будуть найнеприємнішими, дискомфорт і дратівливість швидше за все вас не обійдуть. Але приблизно через тиждень буде приходити байдужість до солодкого.

Головне замінити скажімо цукерки на фрукти або ягоди, і вживати стільки поки не стане солодко.

Якщо чесно найскладніше вирішиться відмовитися від солодкого, ніж почати втілювати задумане в реальності. Адже для когось, цукрові ласощі – маленька радість в житті.

Важливо зайняти себе чимось, улюблене хобі або захоплення, відмінний варіант. Головне знайти справу до душі, виходить всі думки зайняті зовсім іншими речами, і на печеньки і тортики часу не залишається.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал