Ми не винні: поганий настрій збільшує бажання їсти ці продукти!

Ось які продукти варто їсти, щоб ваш настрій завжди був відмінним!

Ми не винні: поганий настрій збільшує бажання їсти ці продукти!

Депресію може викликати схильність до вживання рафінованих продуктів (цукерки, шоколад, морозиво і т. д.), які практично не містять поживних речовин.

Багате вмістом насичених жирів, (ковбаси є також частиною цієї шкідливої ​​звички) що залучають людей, які страждають від депресії і перепадів настрою, як спосіб заспокоїти цей стан постійної тривоги.

Якщо ви боретеся з депресією, то звички в харчуванні значно змінюються. Більшості людей, які страждають депресією, схильні до переїдання. В результаті збільшення ваги і помилкова віра в те, що ці рафіновані продукти і цукри можуть допомогти підняти настрій.

Часте вживання таких продуктів може тільки погіршить стан депресії. А також викличуть дисбаланс в травленні і проблеми зі здоров’ям, які часто виникають через неправильне харчування. В результаті це призводить до того, що людина потрапляє в свого роду порочне коло. Нелегко змінити цю поведінку і придбані шкідливі звички.

Ми пропонуємо вам найдієвіші поради, які усунуть цю проблему!

Коли у вас занадто велике бажання з’їсти що-небудь солодке, то вибирайте сухофрукти, мед і горіхи. Вони є корисними для здоров’я варіантами, крім цукру вони містять різні вітаміни і мінерали.

Які продукти рекомендується вживати

  1. Овес. Вівсянка має тонізуючу дію. А також допомагає збалансувати нервову систему, забезпечуючи ідеальні умови для лікування станів тривоги і депресії.
  2. Зародки пшениці. Їх вітаміни допомагають збалансувати нервову систему, що ефективно допомагає людям, що страждають від депресії.
  3. Квасоля, мигдаль, волоський горіх, бразильський горіх, кешью, кедровий горіх. У горіхах і насіння містяться речовини, які допомагають лікувати симптоми депресії, наприклад, є триптофан, який є речовиною, що безпосередньо бере участь в секреції серотоніну, який відповідає за гарний настрій.
  4. Авокадо, пивні дріжджі, маточне молочко. А також рекомендуються натуральні продукти, що містять вітаміни В1, В2 і С, фолати і залізо.

Їжа, яку не рекомендується вживати, особливо якщо ви страждаєте від депресії:

  • Рафінований цукор, жири, що містяться в продуктах тваринного походження, такі як морозиво, жирне м’ясо, ковбаса, сосиски та інші, а також стимулюють апетит.
  • Алкогольні напої і газовані напої.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал