Нарешті вдалося позбутися судинних зірочок. Здоровий вигляд – ось ключ до краси!

Нарешті вдалося позбутися судинних зірочок. Здоровий вигляд – ось ключ до краси!

Мабуть, у кожної людини краса асоціюється перш за все зі здоров’ям.

Так вже закладено природою. Тому така крихітна деталь, як підшкірні розширені капіляри, може засмутити навіть дуже впевнену в собі жінку. Правда, виглядає не дуже естетично … Але що робити? Адже вони не створюють ніяких незручностей.

У лікарні судинну сітку лікують спеціальними уколами або лазером для досягнення видимого косметичного ефекту. На відновлення йде близько 3 місяців … Та й з лікарем не кожному щастить. Ось чому «Отож» пропонує тобі спробувати ці народні методи. До того ж вони прості та безпечні.

Як видалити судинні зірочки:

1. Свіжі зелені помідори містять необхідні лікувальні кислоти. Розріж помідор навпіл і приклади м’якоттю до судинної сітки. Потримай помідор 3 хвилини, потім змасти місце будь-яким живильним кремом.

Результат повинен з’явитися після 4 днів застосування. Продовжуй повторювати процедуру не більше 10 днів. Зелені помідори можна замінити на молоду картоплю, вона містить ті ж лікувальні речовини.

2. Яблучний оцет – ще один дієвий засіб. Змочи ватний диск яблучним оцтом і приклади до місця із судинною сіткою. Повторюй процедуру 3 рази на день протягом 4 тижнів.

Але будь обережний: цей метод краще не застосовувати, якщо шкіра досить чутлива, бо може з’явитися подразнення.

Причин появи судинних зірочок досить багато: від спадковості до зайвої ваги. Вони також можуть свідчити про початкову стадію варикозу. Сподіваємося, ці методи допоможуть тобі досягти бажаного результату.

Поділися статтею з друзями!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал