Як вчасно визначити: 6 ознак тромбу в організмі

Вкрай страшні речі можуть означати слова – згусток крові. Тіло здатне зупиняти кровотечу посередництвом згортання крові. Можна побачити згустки крові після отриманих ран або проведених операцій.

Однак буває так, що такі згустки не помітні. Такі внутрішні згустки крові називають тромбам. Вони можуть стати причиною інфаркту, інсульту, а також інших дуже серйозних проблем зі здоров’ям.

 

Існує кілька типових ознак, які допоможуть визначити чи є у людини тромб.

  1. Може статися набряк однією з кінцівок. Причиною такого симптому може стати тромбоз глибоких вен. З цієї причини може порушитися приплив крові до окремих частин тіла, і в слідстві його порушення внутрішні органи не отримують кисень в тій кількості, який їм необхідний. Якщо стали помітні набряки на ногах, не варто залишати це без уваги, слід звернутися до спеціаліста.
  2. З’являється біль і поколювання в ногах. Вкрай негативним фактором є поява судом. В такому випадку негайно потрібно відвідати лікаря.
  3. Для багатьох з нас синці є чимось звичайним. Однак насправді синяк – ще одна можлива форма прояву тромбу. На тілі можуть з’явиться червоні смужки, які розташовуються паралельно венам. В даному випадку це не просто синці і варто бігти до фахівця. Якщо у вас виникають болі або поколювання в грудях під час глибоких вдихів, це може бути ознакою того, що згустки крові стали накопичуватися вже в легенях.
  4. Якщо під час глибокого вдиху виникає біль у грудях, варто задуматися. Даний симптом дуже небезпечний, він може негативно проявитися абсолютно в будь-який момент, тому негайно треба їхати в лікарню.
  5. Поява задишки – важливий симптом. Звичайно ж, ніхто не говорить про задишку, яка з’являється при підйомі на десятий поверх. Йдеться про безпричинну задишку, яка часто супроводжується запамороченням.
  6. Поява незвичайного кашлю також є явним симптомом наявності тромбу. Кашель без наявності ГРВІ або застуди повинен змусити бити тривогу і звернутися до лікаря. Тромби мають смертельну небезпеку. Не варто піддавати себе небезпеці і звернутися до фахівця при виявленню перерахованих вище причин.

Увага! Інформація надана виключно в інформативних цілях!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал