5 домашніх засобів допоможуть запобігти напади астми, усунуть мокротиння і запалення

Це найпотужніші засоби і вони допоможуть вам боротися з астмою, очистити дихальні шляхи і усунути запалення!

Астма – це хронічне захворювання, яке викликає удушення бронхіол і бронхів, перешкоджаючи правильному надходженню кисню в легені.

5 домашніх засобів допоможуть запобігти напади астми, усунуть мокротиння і запалення

Хоча вірно і те, що існують певні методи лікування, призначені лікарем загальної практики, а й існують також природні засоби, які при послідовному застосуванні можуть успішно запобігти нападам астми.

Засоби для запобігання нападів астми, а також очищення від мокроти і усунення запалення

1. Цибуля, лимон і мед

Змішайте 2 натертих цибулини, 2 подрібнених лимона і 300 мл меду. Зберігайте в холодильнику і приймайте 2 рази на день по 1-2 чайні ложки.

2. Натуральний мед

В результаті щоденного вживання невеликої кількості меду допомагає пом’якшити і запобігти напади астми. Фактично, деякі люди кажуть, що піднесення банки з медом до носа людини, у якої ось-ось почнеться приступ астми, значно пом’якшує напад астми і навіть може йому запобігти.

3.Лікування інжиром

Інжир допомагає легко усунути мокроту. Пам’ятайте, що його слід вживати в сухому вигляді. Рекомендується вживати 4 або 5 штук інжиру щоранку.

4. Лікування за допомогою кореня кульбаби

Це допомагає поступово зменшити симптоми. В результаті з часом може навіть повністю усунути напади астми.
Помістіть 1 чайну ложку в термос і залийте 1 літром дуже гарячої води. Дати настоятися 1-2 години. Потім процідіть настій і пийте до 4 чашок в день.

5. Парові процедури з шавлією

Вам знадобиться всього 2-3 столові ложки висушеної шавлії і 1 літр окропу. Помістіть на слабкий вогонь і вдихайте пар мінімум 10-15 хвилин, просто перебуваючи на кухні.

А також ви можете додати трохи нарізаного імбиру до цього препарату. Він має властивості розширювати бронхи, в результаті забезпечуючи правильне дихання.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал