Топ 8: здорова їжа для мозку позбавить від головних болів і деменції! І це працює

Ці продукти варто включити в свій раціон харчування і ваш мозок – скаже вам спасибі!

Їжа є фундаментальним і незамінним аспектом в життя всіх людей, особливо для мозку!

Наші звички харчування пов’язані з підтримкою наших когнітивних функцій, фізичної працездатності та психічного здоров’я.

Топ 8: здорова їжа для мозку позбавить від головних болів і деменції! І це працює

Наш мозок споживає приблизно 25% добової енергії з їжі, яку ми їмо. Цей важливий орган нашого тіла заслуговує особливої ​​турботи і догляду. А наша їжа може змусити його працювати набагато краще і довше.

Мозок виконує важливі функції, такі як координація рухів, мова, використання пам’яті і спогадів, розуміння прочитаного, почуття, емоції і так далі, і це повинно змусити нас замислитися, про те, щоб допомогти йому повноцінно працювати.

Недолік жирів і поживних речовин не тільки викликає проблеми з легенями, печінкою, шкірою, волоссям, а також впливають на наш мозок. Існують симптоми і ознаки, які слід брати до уваги. Особливо такі як короткочасна втрата пам’яті, труднощі з концентрацією уваги, дезорієнтація, часті головні болі і т.д ..

Включення продуктів, які містять речовини необхідні нашому мозку для його оптимального стану, допоможуть нам підвищити якість нашого життя.

  1. Насіння гарбуза гарантують нам хорошу порцію цинку. Цинк є незамінним мінералом, який допомагає нашому мозку підтримувати розумову спритність. А також хороший стан пам’яті.
  2. Жирна риба (лосось, скумбрія, тунець, оселедець, сардини і т.д.) має жирні кислоти омега-3, а також залізо і вітамін В12. Вони не тільки живить наш мозок, але і захищає нас від інсульту, серцевих нападів і гіпертонії. А також сприяє утворенню мієліну (необхідний для прискорення передачі нервових імпульсів в інші частини тіла). Тому варто її включати в свій раціон харчування мінімум 1-2 рази в тиждень.
  3. Какао: чашка какао щодня необхідна для нашого мозку. Тому що він стимулює навчання, регулює емоції і служить антиоксидантом.
  4. Насіння Чіа і насіння льону. Високий вміст антиоксидантів і жирних кислот омега-3 робить їх виключної їжею для нашого мозку.
  5. Зелений чай: містить амінокислоти, які забезпечують ясність розуму і концентрацію уваги. А також він має високий рівень EGCG (Epigallocatechina Gallate), який очищає вашу кров. В результаті омолоджує ваше тіло і бореться з ймовірністю захворіти на рак. Важливо пам’ятати, що чим чистіше і якісніше зелений чай, тим краще для нашого мозку.
  6. Горіхи: високий вміст вітаміну Е робить їх важливими для нашої пам’яті.
  7. Брокколі: повна вітаміну К, який також міститься і в більшості листових зелених овочів. Це допоможе не тільки згортанню крові, але і необхідно для запобігання деменції і хвороби Альцгеймера.
  8. В якості останньої рекомендації не забувайте бути фізично активними.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал