Простий спосіб швидкого полегшення болю в сідничному нерві! (Відео)

Я застосовую цей спосіб кожен день і вже 3 роки живу без болю, хоча до цього вони мучили мене 15 років!

Простий спосіб швидкого полегшення болю в сідничному нерві! (Відео)

Сідничний нерв може стати роздратованим або здавленим, викликаючи такі симптоми, як біль, оніміння, слабкість в ногах, а також сидіння провокує посилення болю.

Біль може мати багато причин, або через грижі міжхребцевого диска, яка створює тиск на нерв, а також через синдром грушоподібного м’яза, який вкорочує цей м’яз або дисфункцію суглоба. А результаті вони можуть викликати ішіасоподобну біль.

Вправи для усунення болю в сідничного нерві

Ви зможете вивчити серію вправ, які допоможуть зменшити біль, викликану сідничним нервом, а також зменшити дискомфорт і запобігти його появі.

 1. Лежачи на підлозі, зігніть уражену ногу і підтягніть її до грудей, не відриваючи другу ногу від землі. Тримайте кілька секунд. Повторіть цю вправу, по крайній мірі, десять разів. Це допоможе полегшити біль.
 2. Сядьте прямо, потім обома руками візьміться за уражену ногу. Нахиліть голову вниз і потягніть ногу до голови, поки не відчуєте напругу у верхній частині ноги, стегна і сідниці, і утримуйте це положення протягом 15 секунд.
 3. Грушевидний м’яз дратує сідничний нерв, викликаючи біль. Простий спосіб розтягнути пірамідальну м’яз стегна – лягти на спину. Зігніть ноги в колінах, а потім підтягніть їх до грудей руками. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд. Повторіть 3-7 разів.
 4. Розтяжка підколінного сухожилля
  Сядьте на підлогу, широко розставивши ноги, а також притиснувши їх до підлоги. Потягніться плечем до ноги хворої сторони і дотягніться пальцями рук до стопи. Ця вправа допоможе розтягнути м’язи підколінного сухожилля, які розташовані в задній частині стегна.
 5. Управи з тенісним м’ячем
  Біль в сідничному нерві може бути викликана синдромом м’язів грушоподібного м’яза. Який представляє собою м’яз, розташовану нижче сідничних м’язів. З іншого боку, сідничний нерв розташовується через або під грушоподібний м’яз, в залежності від анатомії кожної людини. Якщо грушоподібний м’яз коротшає і запалюється, то дратує сідничний нерв. Ви можете полегшити біль сідничного нерва за допомогою тенісного м’яча, який допоможе масажувати і розслабляти грушоподібний м’яз.
  Лежачи на спині і з зігнутими ногами, помістіть м’яч під уражену сідничний м’яз. Виконуйте рухи назад і вперед тазом, щоб масажувати грушоподібний м’яз. Шукайте різні пози, а також рухи, які найбільш ефективні для лікування вашого болю.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал