Спеціально для них тримаю сир в холодильнику: сирні колобки, які просто обожнює дітвора

Сирні колобки, готуються дуже просто і навіть швидко. Пам’ятаю такі колобочки ще з дитинства мама часто їх готувала.

Рецепт:

 1. сир – 250 г
 2. сіль -1 / 3 ч. л.
 3. цукор -1-2 ст. л.
 4. ванільний цукор -1 пачка
 5. яйце – 1 шт
 6. сода – 1 / 2 ч. л.
 7. сік лимона -1 / 2 ч. л.
 8. борошно – 4 ст. л. (80-100 г)
 9. манна крупа – для обвалювання

Спосіб приготування:

 • І так в миску кладемо 250 грам сиру, сир не потрібно подрібнювати нехай він буде крупинками, потім ці крупинки будуть тягнуться в готових колобочках.
 • Додаємо 1/3 ч. л. солі, 1 ст. л. цукру, пачку ванільного цукру, розбиваємо 1 яйце і перемішуємо, тепер додаємо 3 ст. л. борошна і додамо 1 / 2 ч. л. соди, щоб бути впевненою, що сода загаситься в сирі я додаю трохи соку лимона приблизно половину ч. л.

Іноді сир буває недостатньо кислий і сода не встигає гаситься і в результаті випічка виходить з присмаком соди.

 • Перемішуємо додаємо ще 1 ст. л. борошна, можливо Вам ще буде потрібно борошна, мені всього сьогодні потрібно 90 грам борошна. Забивати тісто борошном занадто теж не варто, тісто виходить трохи липким так і повинно бути. Беремо чайною ложечкою тісто і катаємо колобочок, за вагою колобочки у мене 15 грам. Тепер колобочки обвалюємо в манній крупі. Так проробляємо з усім тістом.

 • У сотейник наливаємо рослинну олію, кладемо колобочки і смажимо обов’язково на середньому вогні, щоб колобочки встигли приготується всередині.
 • Знімаємо на паперовий рушник, щоб пішла зайва олія. Смачні вони і в холодному і гарячому вигляді. Наливаємо чашечку чаю або кави і приступаємо до дегустації.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал