Некрасиві складки і в’ялість на спині: як прибрати це швидко і ефективно. Вправа з рушником

Некрасивий жир і в’ялість на спині: як прибрати це швидко і ефективно. Вправа з рушником

Жирові валики, що звисають вниз, в’ялість і зайві обсяги в області спини і боків – одна з найпоширеніших проблем жіночої фігури, з якою багато хто хоче попрощатися.

З таким явищем стикається більшість людей, які не займаються фізичною активністю. Якщо на спині є зайва вага у вигляді жирового прошарку, то з віком ці відкладення стають більш пухкими, шкіра розтягується, а м’язи втрачають тонус. Як наслідок спина стає візуально не привабливою.

Не всі знають, що насправді всі ці недоліки вирішуються дуже швидко і зусиль буде потрібно не так вже й багато.

Одним із способів поділимося в сьогоднішній статті.

Головна особливість даного способу полягає в тому, що для нього не потрібні будь-які навички в домашніх заняттях спортом і спеціальний інвентар.

Єдине, що вам потрібно – звичайний рушник з нетягучої тканини. Завдяки йому ви зможете максимально добре пропрацювати зону спини і боків і отримати прекрасні результати в побудові красивої спини і рівної постави.

Як правильно виконувати:

  • займіть вихідне положення зручно розташувавшись на підлозі;
  • лягти потрібно на живіт, в руках тримати складений рушник, натягнувши його (руки тягнуться в різних напрямках один від одного);
  • руки повинні бути перед собою і прямими в ліктях;
  • ширина між руками повинна бути більше, ніж ширина плечей. Розташування показано на зображенні нижче, але між руками варто збільшити відстань.

  • Не згинаючи руки в ліктях підійміть їх вгору і відведіть назад настільки, наскільки це можливо.
  • Обов’язково утримуйте натягнутим рушник, це відмінно допомагає підсилити ефект. З кожним разом у вас буде виходити все нижче і нижче опускати руки і, в кінцевому підсумку, ви зможете дістати ними до стегон. Через низку індивідуальних особливостей у деяких це може вийти практично відразу.
  • Ефект буде незалежно від того наскільки велика амплітуда у цього руху, головне – відчувати напругу м’язів і робити його до своєї межі.
  • Повторіть 10 разів.

Така нескладна техніка дозволяє домогтися швидкого результату і допомогти в боротьбі з віковими змінами тіла.

М’язи спини відмінно відгукуються на такому тренуванні і ефект можна буде оцінити в короткі терміни. Щоденна зарядка з рушником допоможе вам не тільки в рішенні естетичних проблем, але і буде хорошою профілактикою для здоров’я спини.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал