Ніколи не викидайте пророслий часник. Ось чому

Більшість з вас, безсумнівно, викидають старі яскраві зелені цибулини часнику.

Мабуть, це величезна помилка, так як паростки часнику містять багато антиоксидантів, таких як алліцин, алліін і аллілдісульфід. Таким чином, пророслий часник набагато більш вигідний, ніж непродуцірований.

Ось переваги пророслого часнику:

Зміцнює імунну систему

Оскільки він забезпечує високий вміст антиоксидантів, пророслий часник зміцнює імунну систему і запобігає застуді і інфекції.

Здоров’я серця

Пророслий часник також містить фітохімічні речовини, які пригнічують активність канцерогенів, а також підсилюють функцію ферментів і тим самим перешкоджають утворенню тромбів. Відкладення зубного нальоту призводять до серцевих нападів і серцевих захворювань, тому пророслий часник, захищає вас від таких небезпечних для життя захворювань.

Запобігання інсультів

Часник рясніє айоеном, який розширює артерії і запобігає згортанню крові. Він також багатий фітохімічними речовинами, які пригнічують активність утворюють тромби хімічних речовин і таким чином запобігають інсульту.

Харчове отруєння

Антиоксиданти в пророслому часнику борються з вірусними і грибковими захворюваннями, допомагають у разі харчового отруєння, заспокоюють судоми і діарею і пропонують різні інші переваги для здоров’я.

Запобігає передчасному старінню

Антиоксиданти в часнику можуть ефективно боротися з вільними радикалами в організмі і тим самим запобігти передчасному старінню і зморшкам.

Проростання часника

Щоб стимулювати проростання часнику, ви повинні просто залишити його під відкритим небом. У себе вдома, ви повинні проткнути двома зубочистками стручок часнику. Часник має бути неочищеним. Потім наповніть маленьку і вузьку скляну чашку водою і помістіть на її ободок часниковий піддон, вузька частина якого трохи занурена в воду.

Тримайте його на підвіконні, і через 5 днів ви помітите нові паростки часнику.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал