Потужні болезаспокійливі трави від відомого невропатолога! І не травіть себе аптечною хімією

Більше 50 мільйонів чоловік страждають від хронічного болю, яка сильно заважає їх мобільності, продуктивності і спілкуванню з сім’єю, друзями і колегами, а також викликає почуття смутку, безнадійності і депресії .

Він ізолює людей і піддає їх більшому ризику хронічних захворювань. Хронічний біль руйнує тканину того, ким ми є як спільнота.

Потужні болезаспокійливі трави від відомого невропатолога! І не травіть себе аптечною хімією

Ті, хто страждають, звертаються за медичною допомогою і отримують рецепти на широкий спектр ліків, які можуть включати опіати. Опіати є частиною кризи, так як приблизно 130 осіб щодня вмирають від передозування опіоїдів як від навмисного, так і ненавмисного зловживання. Доступ до опіатів і їх наявність частково обумовлені призначеннями, які даються людям з хронічним болем, часто без належної освіти лікарів.

Коли справа доходить до природних підходів до болю, був би втрачений, не кажучи вже про величезні переваги таких методів, як медитація, голковколювання, дієта, фізичні вправи, біологічний зворотний зв’язок і багато іншого. Але Мати-Земля надала нам рослинний світ, який пропонує безліч з’єднань з знеболюючими і протизапальними властивостями, які слід враховувати, перш ніж комусь призначать ліки, які можуть привести до потенційно жахливих побічних ефектів.

Хоча точні механізми дії не завжди були повністю зрозумілі (деякі знижують експресію ферменту Кокс-2, який впливає як на біль, так і на запалення), багато з рослин, представлених нижче, забезпечують полегшення болю людям з різних культур по всьому світу, на тисячі років.

Найефективніші знеболюючі рослини.

Рослинний світ надає нам не тільки багату поживними речовинами їжу, а й потужні природні сполуки, які можна витягти і використовувати для їх цілющих властивостей.

Хоча ці рослинні засоби не були схвалені FDA для лікування болю, в клінічних дослідженнях є докази того, що вони забезпечують полегшення і мінімальний ризик побічних ефектів при правильному використанні.

Звичайно, завжди розумно проконсультуватися з лікарем, перш ніж використовувати одне з цих рослинних засобів для лікування симптомів болю:

1. Кіготь диявола

Кіготь диявола названий так тому, що у плода цієї рослини є кігті, які прикріплюються до тварин, щоб поширювати їх насіння. Це багаторічна рослина, і в коренях бульб міститься група сполук, які називаються ірідоідние глікозидами, найбільш потужним з яких є гарпагозид. Було показано, що гарпагозид пригнічує ензими, викликаючи запалення і больові відповідь. Кіготь диявола досить многозадачний, так як він ефективний при болях в спині, м’язах, суглобах і навіть головних болях.

2. Куркума

Ця жовта спеція, зазвичай використовувана в індійській їжі, походить від кореня рослини куркуми. Куркумін, який володіє потужними протизапальними властивостями, є основним активним компонентом куркуми і широко вивчений на предмет його терапевтичних властивостей. Хоча це може бути найчастіше пов’язано з лікуванням болю в суглобах і артриту, також виявлено, що куркума ефективна для лікування нейропатичного болю, головного болю та гострих м’язових і суглобових травм.

3. Кора верби

Кора верби (випускається в капсулах або у вигляді настоянки) походить від кори одного або декількох видів верби. Це оригінальне джерело саліцина, який є активним інгредієнтом, який становить аспірин. Кора верби ефективно використовується при болях в спині, суглобах, подагрі, м’язовому напрузі, головних болях і запамороченні.

4. Бромелайн

Бромелайн, фермент, отриманий з плодів ананаса, важливий для пригнічення деяких медіаторів запалення, безпосередньо пов’язаних з болем, включаючи фермент Кокс-2. Було виявлено, що його ефективність схожа на деякі запропоновані знеболюючі препарати. Бромелайн допомагає зняти біль від травматичного пошкодження або м’язових спазмів. Також було показано, що він володіє проти тромбним ефектом, тобто зменшує утворення згустків крові.

5. Масло примули вечірньої

Масло, отримане з рослини вечірньої примули, є одним з найпотужніших джерел гамма-ліноленової кислоти (ГЛК), незамінної жирної кислоти омега-6 зі значними протизапальними властивостями. Хоча він може використовуватися місцево для поліпшення здоров’я шкіри і росту волосся, оральне додавання масла вечірньої примули не тільки покращує симптоми нейропатичного болю, але також може допомогти у відновленні і регенерації пошкоджених нервів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал