Потужний і робочий спосіб очистити унітаз від іржі, вапняного нальоту та сечового каменя

У житті трапляється різне і в якийсь момент ви можете зіткнутися з необхідністю відчистити дуже брудний і, здавалося б, зовсім безнадійний унітаз.

Однак немає нічого неможливого, більш того є дуже простий і в той же час дуже ефективний спосіб відчистити навіть самий запущений унітаз від іржі, вапняного нальоту та сечового каменя.

Вам будуть потрібні:

  • вода;
  • перекис водню;
  • аміак

Спочатку необхідно вичерпати з унітазу воду, щоб концентрація робочого розчину була більше. Зробити це можна за допомогою звичайної півлітрової пластикової пляшки, використовуючи її як клізму.

Потім готуємо розчин: в 2 літри води розводимо 100 мл перекису водню і 50 мл аміаку, добре все перемішуємо.

При роботі з аміаком необхідно дотримуватися заходів безпеки: використовувати рукавички, а також не підпускати дітей і тварин.

Одержаний розчин виливаємо в унітаз і за допомогою щітки або йоржика добре розподіляємо його по всій поверхні унітазу. Якщо забруднення не надто сильне, залишаємо розчин на 2-3 години, якщо сильне – на 6 годин або на всю ніч.

Після закінчення необхідного часу ще раз очищаємо всю поверхню за допомогою йоржика, після чого спускаємо воду і отримуємо білий унітаз!

А нижче ви можете подивитися вигляді про те, як очистити унітаз від вапняного нальоту і сечового каменя.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал