Щоденні вороги здоров’я! Вони є на кожній кухні.

Дуже шкідливі спеції і приправи! Небезпека чатує нас на кожній кухні. На кухні кожної господині завжди є різні спеції і прянощі. Вони дозволяють розкрити незвичайний смак страв, а також додають чудовий аромат.

Однак далеко не все те, що смачно, є і корисним. Ми кожен день додаємо ту чи іншу приправу до страв в процесі приготування, навіть не замислюючись про те, що вони можуть нашкодити здоров’ю. Найбільш шкідливі смакові добавки.

Сіль – одна з найголовніших в даному списку. Вона здатна спровокувати хвороби нирок, а також звуження кровоносних судин.

Цукор трохи менш шкідливий, ніж сіль. Він може негативно впливати на зуби, викликати ожиріння і діабет.

Майонез шкідливий, тому що в своєму складі має сіль і цукор, а також жовтки яєць, що не пастеризують, а це, в свою чергу, підвищує ризики появи сальмонельозу.

Соєвий соус, в ложці якого міститься приблизно 880 мг солі, що є практично добовою нормою.

Кориця і мускатний горіх при передозування здатні призвести до судом.

Розмарин за словами багатьох має властивості омолодження. Однак його не можна приймати в їжу в період вагітності, до того ж він має сечогінний ефект, що навантажує нирки.

Гвоздика може викликати сонливість, а шавлія в своєму складі містить активний токсин. Спеції підсилюють смак їжі, будучи мінеральними або синтетичними речовинами, а прянощі можуть бути тільки рослинного походження.

Насправді приправи – досить широке поняття, яке включає в розуміння і спеції, і прянощі. Прянощі застосовують тільки в невеликих кількостях. Спеції ж можуть бути використані в якості самостійного продукту. Такі, як томатна паста, наприклад. Також прянощі можуть абсолютно не поєднуватися один з одним за смаком.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал