Потужний овоч від гіпертонії, ожиріння, діабету, холестерину, болів в суглобах і не тільки!

Додайте цей чудовий хрусткий овоч в свій раціон сьогодні і почніть користуватися всіма його перевагами!

Потужний овоч від гіпертонії, ожиріння, діабету, холестерину, болів в суглобах і не тільки!

Через його високий вміст води (досягає майже 95%), селера представлений як один з найлегших овочів. Особливо для тих, хто хоче стати стрункішим. ​​

Кожні 100 грам має тільки 16 калорій, тому ми можемо сказати, що це один з найменш калорійних овочів і підходить для людей з проблемами ожиріння. Як і більшість овочів, селера містить багато клітковини, що приводить до поліпшення роботи кишечника і, тим самим, до зниження рівня холестерину.

Точно так само, будучи овочем з низьким вмістом цукру, селера стає ідеальною їжею для людей з надмірною вагою і діабетом.

А також через високий вміст вітаміну С селера є дуже необхідним під час інфекційних захворювань і для підтримки пружності шкіри.

Він регулює лужний баланс тіла, захищаючи таким чином наш організм від таких проблем, як кислотність.

Проявляйте турботу про себе і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

9 переваг для здоров’я тільки в одній паличці селери

Ось яку користь для здоров’я ви отримаєте:

1. Струнка фігура

Селера – відмінний варіант, щоб схуднути. Один великий стебла містить тільки 10 калорій. Тому додайте його до свого списку покупок і насолоджуйтеся ним в салатах і смузі.

2. Зменшить запалення

Якщо ви страждаєте від болю в суглобах, бронхіту, астми або вугрової висипки, то вживання селери допоможе вам.

3. Зніме стрес

Мінерали, присутні в ньому, особливо магній, і ефірне масло, заспокоюють нервову систему. А також він допоможе спати краще і міцніше вночі.

4. Активізує травлення

Дехто каже, що селера подібний хрусткій воді. І саме з цієї причини він настільки хороший для травної системи. Високий вміст води, присутнє в цьому овочі, в поєднанні з нерозчинним волокном, робить його відмінною альтернативою для полегшення запорів.

Примітка: оскільки у цього є сечогінні властивості, люди з діареєю повинні уникати споживання селери під час цього стану.

5. Він містить корисні солі

Так, він містить натрій, але це не те ж саме, що і столова сіль. Але сіль органічна, природня і необхідна для вашого здоров’я, тому це те, що буде нести ідеальну натрієву якість для організму.

6. Поліпшить зір

Велике стебло селери може забезпечити до 10% вашої щоденної потреби у вітаміні А. Що в результаті захищає очі і запобігає погіршенню зору.

7. Нормалізує баланс холестерину

У селері є компонент, званий бутілфталідом, який надає овочу свій аромат і смак. А також цей компонент зменшує поганий холестерин.

8. Ви забудете про високий тиск

Фталіди, присутні в цьому овочі, допомагає поліпшити кровообіг. В результаті стебло селери може допомогти знизити високий кров’яний тиск.

9. Зупинить ріст ракових клітин

Два дослідження, проведені в Університеті штату Іллінойс, показують, що потужні флавоноїди, присутні в цьому овочі, званий лютеоліном, пригнічує ріст ракових клітин, особливо в підшлунковій залозі. Інше дослідження передбачає, що регулярне вживання цього овоча може значно сповільнити утворення клітин раку молочної залози.

Корисні поради:

  1. Виберіть селеру з твердими стеблами, а листя повинні бути свіжими і хрусткими. Вибираючи його, пам’ятайте це золоте правило: чим темніший колір селери, тим сильніше аромат.
  2. Приготована на пару селера не тільки зберігає свій смак, але і більшість своїх поживних речовин до 99%.
  3. Ви готові? Додайте цей чудовий хрусткий овоч в свій раціон сьогодні і почніть користуватися всіма його перевагами.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал