Позбавляємося від 10 хвороб, просто опустивши ноги в оцет!

Яблучний оцет – продукт натурального походження, в складі якого знаходиться величезна кількість активних речовин, що додає йому антибактеріальну властивість. У цій статті ми розглянемо коротко кілька корисних застосувань яблучного оцту.

Позбавляємося від 10 хвороб, просто опустивши ноги в оцет!

  1. Полоскання оцтом ротової порожнини і горла. Рецепт простий – змішати четвертину склянки оцту зі склянкою теплої води. Допомагає навіть при найменшому дискомфорті в горлі.
  2. Чайна ложка яблучного оцту легко знімає відчуття печії.
  3. Завдяки наявності яблучної, лимонної, і молочної кислот в складі, оцет легко справляється з закладенням носа. Досить просто випити склянку води, додавши в нього чайну ложку оцту.
  4. Широко відомо, що оцет надає природний блиск волоссю. Але чи знали Ви, що він також допомагає побороти лупа? Змішайте по чверті склянки оцту і води (пропорція 1:1) і залиште на волоссі поруч зі шкірою голови на 15 хвилин.
  5. За рахунок фосфору, магнію і заліза в складі, оцет допомагає впоратися з дефіцитом калію в організмі, який призводить до судом. Заповнити нестачу калію можна змішавши 2 столові ложки яблучного оцту, чайну ложку меду, і стакан води кімнатної температури.
  6. При свербінні шкіри оцет також приходить на допомогу! Нанесіть на ватний диск невелику кількість оцту і обробіть проблемну ділянку шкіри.
  7. Продовжуючи тему проблем зі шкірою, важливо згадати і корисну властивість оцту в боротьбі з бородавками. Наносити оцет на бородавки краще кожен день, бажано на ніч. При регулярності використання результат не змусить себе чекати.
  8. Якщо Вас турбує проблема підвищеної транспірації і неприємного запаху ніг, оцет може допомогти в боротьбі і з цим! Завдяки своїм антибактеріальним властивостям, згаданим вище, оцет бореться з грибком на ступнях, видаляючи причину дискомфорту.
  9. Щоб прибрати відчуття здуття живота, перед їжею випивайте склянку води з чайною ложкою оцту. Це допоможе Вашій травній системі налагодити обмін речовин і роботу шлунково-кишкового тракту.
  10. Використовуйте оцет для усунення неприємних запахів і бруду будинку. Для усунення запахів досить змішати оцет з водою в пропорції 1 до 1 і розприскати за допомогою пульверизатора в проблемних місцях. Для прибирання за допомогою оцту можна використовувати як розведений водою оцет, так і нерозбавлений. Це відмінна альтернатива дорогим засобам для прибирання.
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал