Прискорене серцебиття: причини, ризики та дієві методи для швидкого усунення

Якщо ваше серце починає битися неритмічно, без видимої причини, то спробуйте ці природні засоби і уникнете його негативний наслідків.

Є способи нормалізувати прискорене серцебиття майже відразу, як тільки воно почнеться. А ще краще, якщо ви зможете запобігти їх за допомогою методів зниження стресу і перевіряючи побічні дії своїх ліків. А також додаючи в своє меню корисні для серця продукти.

Прискорене серцебиття: причини, ризики та дієві методи для швидкого усунення

Як контролювати серцебиття

Як тільки ви помітите нерегулярне серцебиття, сядьте і розслабте ноги. Дихайте повільно і глибоко, дозволяючи животу розширюватися з кожним вдихом. Якщо ви зосередитеся на повільному і стійкому диханні, ваше серцебиття, ймовірно, відразу ж повернеться до свого нормального ритму.

Техніка Вальсальва

Якщо прискорене серцебиття триває, то спробуйте техніку Вальсальви. Затисніть ніс, закрийте рот, потім спробуйте видихнути. Ви не можете видихнути, так як ніс і рот закриті, це буде тиснути вниз, як ніби ви робите дефекацію. Короткочасне підвищення тиску повинно допомогти відновити ритм вашого серця. Назва цієї техніки походить від італійського анатома XVII століття Антоніо Марії Вальсальви.

Кашель сильний

Подібно маневру Вальсальви, кашель збільшує тиск в грудях. Іноді це все, що вам потрібно, щоб відновити нормальний ритм серця.

Зроби ковток холодної води

Ніхто не знає точно, чому це допомагає, але багато людей отримують негайні результати. Одна теорія говорить, що випита вода змушує стравохід тиснути на ваше серце. В результаті це призводить до контрольованого серцебиття.

Мокре обличчя

А також ви можете спробувати зробити бризки холодної води на обличчя. Шоку може бути досить, щоб досягти мети.

Їж і пий помірно.

Вживання риби

Намагайтеся їсти більше риби. Лосось, скумбрія, оселедець, сардини містять велику кількість корисних омега-3 жирних кислот для серця.

Уникайте переїдання

Змушуючи ваше тіло перетравлювати величезна кількість їжі, кров потрапляє з серця в шлунково-кишковий тракт. Це може привести до серцебиття.

Зменшіть вживання кофеїну

У деяких людей вживання кофеїну викликає серцебиття. Намагайтеся спокійно реагувати на стрес і якісно відпочивайте. А також пийте натуральні напої без кофеїну, наприклад трав’яні чаї і смузі.

Якщо ви відчуваєте прискорене серцебиття, то є велика ймовірність, що причиною є стрес. Насправді, прискорене серцебиття може бути сигналом для вашого тіла про те, що ваш рівень стресу перевищив безпечний діапазон. Медитація допомагає зменшити рівень стресу. Тому знаходите 30 хвилин кожен день, щоб ваше тіло розслабилося, а розум заспокоївся.

Використовуйте ароматерапію

Відпочиньте з ароматерапією. Нанесіть кілька крапель лавандового заспокійливого масла на носову хустку і вдихніть приємний аромат. Або спробуйте втирати дві краплі апельсинового масла в шкіру області грудної клітини.

Спіть необхідні години

Спи принаймні сім годин щоночі. Втома може провокувати серцебиття, а також серцеві напади.

Рухайтеся!

Робіть як мінімум 30 хвилин кардіо вправ три або чотири рази на тиждень. Ходьба, танці та теніс – все це відмінні варіанти. Просто переконайтеся, що вправи не дуже інтенсивні і не перевищують 30 хвилин. Так як це може збільшити стрес. Займайтеся спортом в темпі, що дозволяє вам комфортно вести бесіду. Розігрівайте тіло протягом 10 хвилин перед кожним заняттям. А також робіть розтяжку 10 хвилин після заняття.

Збільшити вживання магнію

Багато людей з такою проблемою мають низький рівень магнію. Додайте в свій раціон харчування більше зелених овочів і регулярно приймайте ванну з додаванням сульфату магнію.

Перевірте свої ліки

Багато ліків, що відпускаються за рецептом і без рецепта, можуть викликати прискорене серцебиття. Тому важливо дуже уважно вивчити інструкцію. Зверніть особливу увагу на ліки від застуди або алергії, які містять протинабрякові засоби. Одним з інгредієнтів, який часто присутній – це псевдоефедрин.

Деякі бронходилататори для лікування астми, такі як тербуталін (бриканил), можуть збільшити ризик серцебиття. А також деякі антигістамінні препарати, такі як лоратадин (кларитин). Якщо ви брали щось подібне, проконсультуйтеся з лікарем з приводу переходу на інші ліки.

Уникайте будь-яких дієтичних засобів або добавок, які містять інгредієнт махуан або ефедру. Це може помітно збільшити ризик нерегулярного серцебиття, іноді з небезпечними наслідками.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал