Прийом склянки теплої води з цим фруктом вранці вилікує всі ваші хвороби

Починаєте день з чашки ароматної кави? Або віддаєте перевагу чаю? Радимо вам відмовитися від цих напоїв на користь теплої води з лимоном. Ось чотири вагомі причини для цього.

Досить тільки почати випивати натщесерце по склянці теплої води з декількома часточками лимона, і дуже швидко ви відчуєте позитивні зміни.

І ось чому:

  1. Це запускає механізм щоденної детоксикації – лимонний сік допомагає печінці боротися з токсинами, а вода вимиває ці шлаки через видільну систему. Крім того, вода з лимоном незамінна для поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи і нормалізації кислотно-лужного балансу.
  2. Це будить ваш шлунково-кишковий тракт і готує його до прийому їжі. Всього один стакан теплої води з лимоном може значно поліпшити засвоєння поживних речовин протягом всього дня. Лимонна кислота підсилює секрецію шлункового соку, а також прискорює обмін речовин.
  3. Це призводить до втрати ваги – лимонний сік містить пектин, який сприяє появі почуття насичення і, відповідно, зниження апетиту. Для посилення ефекту візьміть кілька часточок лимона і перетріть в склянці в кашицю прямо разом з шкіркою.
  4. Це усуває симптоми переїдання і розлади шлунка – якщо напередодні ввечері ви занадто щільно повечеряли, то вранці можете прокинутися з почуттям тяжкості в животі, печією і іншими неприємними відчуттями. Один стакан теплої води з лимоном позбавить вас від цих неприємностей. Вміщені в корі цитрусових флавоноїди здатні змінювати активність багатьох ферментів і мають антибактеріальну дію. До речі, в організмі людини ці речовини не синтезуються, вони надходять тільки разом з їжею.

Зверніть увагу: вода з лимоном принесе користь тільки в тому випадку, якщо у вас немає алергії на цитрусові та інших протипоказань. Так що не забудьте проконсультуватися з лікарем.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал