Відмінне застосування простроченим кремам, лосьйонам і засобам для волосся

Як продовжити життя улюбленим черевикам? Чим обробити взуття, щоб ноги залишалися сухими, а зовнішній вигляд – ідеальним? Вибір засобів залежить як від матеріалу, з якого виготовлене взуття, так і від сезону. Як правильно підібрати взуттєву косметику, щоб пережити осінь і зиму без втрат для улюблених черевиків, а також, як з великою користю утилізувати прострочену косметику, розповімо нижче.

Перше, що необхідно придбати, – це вологозахисний спрей. Чисте, витерте насухо взуття з натуральної або еко шкіри рясно покриваємо засобом. До речі, ним цілком можна обробити і декоративні хутряні елементи і відвороти, якщо такі є.

Що стосується замші, то вона від застосування спрею може трохи міняти свій зовнішній вигляд, однак, в порівнянні з жахливими проступаючими сольовими розлученнями, це – дурниця. Після обробки вологозахисту залишаємо взуття до повного висихання. Потім можна нанести другий шар.

Ще один засіб, який не тільки захищає від вологи, але і «живе» шкіряне взуття, запобігаючи її розтріскування навіть в морози, – це віск. Підійде не тільки спеціальний, для догляду за взуттям, а й, наприклад, з магазину для мисливців і рибалок, або той, що продають в зоомагазинах для обробки лап. Практика показує, що однієї баночки воску вистачає на кілька років.

У кожної жінки час від часу залишається не використана косметика: креми, лосьйони, маски і кондиціонери для волосся. Всі ці засоби прекрасно доглядають за взуттям! Злийте все в один флакон і струсіть, змішуючи.

Цим складом можна обтирати навіть не вимите попередньо взуття – засіб прибере забруднення, одночасно набере і покриє поверхню водовідштовхувальною плівкою.  Після того, як засіб вбереться в поверхню, протріть шкіру м’якою ворсистою ганчіркою. Тепер ваше взуття захищене від реагентів, морозу і вологи і виглядає ідеально!

Між іншим, цей же склад можна використовувати і для догляду за шкіряними меблями і автомобільними сидіннями!

Ще більше деталей догляду за взуттям в осінньо-зимовий період – у відео нижче.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал