Рецепт за 5 хв. Так просто та смачно я ще не готувала

Сьогодні ми з вами поділимося ще одним дивовижним рецептом, розповімо вам, як приготувати начинений багет, це дуже просто та неймовірно смачно. У цьому рецепті головне інгредієнти, а також трохи вашого вільного часу.

Необхідні продукти:

  • 1 багет;
  • 100 г шинки;
  • половина огірка;
  • половина болгарського перцю;
  • 150 г вершкового сиру;
  • 100 г твердого сиру.

Приготування:

Візьміть один довгий французький батон, розріжте його на кілька частин, краще на 2. За допомогою ножа вийміть всю внутрішню частину, можете допомогти собі ложкою.

Тепер візьміть 100 г шинки, наріжте кубиками. Складіть у миску. Візьміть один свіжий огірок, розріжте навпіл, саме половина вам і знадобиться.

Також наріжте його кубиками та змішайте з шинкою. Після цього візьміть болгарський перець, найкраще використати для цього червоний перець. Також наріжте його на дрібні кубики та змішайте з шинкою, огірком.

На завершення візьміть 100 г сиру, наріжте його кубиками, додайте до всього цього 150 г вершкового сиру. Обов’язково все ретельно перемішайте. Вершковий сир недостатньо добре перемішується, але якщо це робити довго, то у вас все вийде. Тепер наповнюємо цією сумішшю багет. Не забудьте ретельно утрамбувати суміш, щоб усередині не утворювалося жодних порожнеч. Добре для цього використати ложку з довгою ручкою.

Коли все буде готове, загорніть батон у харчову плівку та заберіть у холодильник на кілька годин. Тепер можна нарізати багет шматочками. У нього буде чудовий смак. Крім того, у нього дуже веселе забарвлення, яке додає апетитності страві.

Чим більше багет пролежить у холодильнику, тим краще застигне вершковий сир. Смачного.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал