Ризики окислення організму: важливість антиоксидантів і їх кращі джерела

Окислення руйнує наші клітини, змушує нас швидше старіти і провокує розвиток хвороб, особливо діабет, артрит, рак, хвороби серця.

Наше тіло щодня піддається неминучому хімічному процесу. Цей процес називається окисленням і відбувається в результаті численних факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, радіація, хімічні речовини, а також інфекції, бактерії і паразити. Навіть хімічні речовини, які природним чином утворюються в нашому організмі, сприяють окисленню.

Ризики окислення організму: важливість антиоксидантів і їх кращі джерела

У результаті утворюються вільні радикали, які є нестабільними молекулами кисню, які втратили електрон. Намагаючись вкрасти його в іншої здорової молекули, вони ініціюють руйнівну ланцюгову реакцію наших клітин. Яка погано впливає на наш організм від передчасного старіння і хронічних захворювань. Особливо таких як діабет і артрит, до всіх типів дегенеративних захворювань, таких як рак, хвороби серця і багато іншого.

Щоб боротися з окисленням нашого тіла, нам потрібно вживати антиоксиданти. Вони є природними речовинами, які нейтралізують вільні радикали. В результаті вони знову перетворюють їх в здорові і доброякісні молекули кисню. Тим самим запобігаючи передчасному старінню і знижуючи ризик численних хронічних і дегенеративних захворювань.

Антиоксиданти – це речовини, які в своїй молекулярній структурі мають багато електронів. Робота антиоксидантів полягає в тому, щоб віддавати вільним радикалам електрони, які їм необхідні для перетворення їх назад в стабільні молекули кисню, що особливо важливо для життя клітини.

Наше тіло саме по собі не здатне нейтралізувати вільні радикали, яким ми піддаємо себе щодня. В результаті нам необхідна їжа з антиоксидантними властивостями, здатної нейтралізувати їх.

Ми пропонуємо кращі джерела харчових антиоксидантів, які містять: сполуки сірки, які інгібують хімічний індукований канцерогенез.

Цибуля і часник.

Коензим – Q – це набагато більше, ніж антиоксидант, – це ключовий елемент клітинного метаболізму.

Риба і какао.

Цитрусові, ізотіоціанати апельсина можуть пригнічувати ріст пухлин, блокуючи ферменти.

Брокколі, гарбуз, гірчиця, ріпа, крес-салат.

Ізофлавони є союзником в боротьбі з серцево-судинними захворюваннями, остеопорозом, а також гормонозалежними формами раку, такими як рак молочної залози

Зелений чай.

Потрібно включити вживання зеленого чаю в свій раціон, так як він позитивно впливає на організм в цілому.

Горох, сочевиця, нут, квасоля.

Лікопін надає благотворний вплив на здоров’я людини, а також значно знижує захворюваність раковими захворюваннями. Особливо легень, передміхурової залози і травного тракту. А також серцево-судинними захворюваннями і передчасним старінням організму.

Помідор, кавун, кверцетин – потужний антиоксидант.

Виноград, червона цибуля, грейпфрут, брокколі, яблуко, вишня, зелений чай, а також червоне вино. Таніни – дуже потужні для очищення наших артерій.

Червоне вино, виноград.

Зеаксантин підтримує гостроту зору в хорошому стані.

Вітамін С – це потужна антиоксидантна здатність.

Ківі, помідори, броколі, ананаси, проросле насіння, а також солодкий перець,

Вітамін Е класичний антиоксидант, що захищає клітини від зовнішніх впливів типу: забруднення, пестициди, тютюновий дим

Авокадо, горіхи, рослинні масла.

Аллицина – це речовина, що надає часнику аромат і смак. Цьому антиоксиданту приписують властивість зниження ризику виникнення злоякісних пухлин. Еллагова кислота має антиоксидантні, а також гемостатичними властивостями.

А також добре відомі протипухлинні властивості полуниці, малини, вишні, винограду, ківі, чорниці, шовковиці, смородини і т.д. В результаті: зменшення ішемічної хвороби, протипухлинні, протизапальні та протидіабетичні ефекти.

Капсицин також, потужний антиоксидант.

Недавнє дослідження показало, що він змушує ракові клітини голодувати перш, ніж вони викличуть якісь проблеми в організмі.

  1. Чорний перець, перець чилі і кайенский
  2. Каротиноїди Альфа і бета-каротин є попередниками вітаміну А і діють як антиоксидантні поживні речовини. Це єдині каротиноїди, які перетворюються в помітні кількості вітаміну А.
  3. Морква, помідори, апельсин, папайя, салат, шпинат
  4. Зелений чай є ключовим через його високий вміст катехінів і поліфенолів, які діють як антиоксиданти і активатори обміну речовин.
  5. Зародки пшениці, пивні дріжджі, краб, гарбуз, соняшник, устриці, біле м’ясо, бобові, горіхи, крупи, какао

Включення цих продуктів в нашу щоденну дієту може принести багато користі нашому здоров’ю в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Пам’ятайте, що невеликі зміни роблять хороші і стабільні результати!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал