Це повинна знати кожна мама! 10 продуктів для розуму, необхідних школяру

Правильне харчування дитини — запорука її розуму та здоров’я. Тому дуже важливо включати в його меню продукти, які допомагатимуть працювати мозку більш продуктивно. Особливо важливо підтримувати його активність у вихідні дні і після канікул. Адже за цей час дитина розслаблюється та випадає зі звичного ритму життя. А повернення до нього досить напружене.

1. Жирна риба та ікра

Для мозку дуже важливий тваринний білок. Найкраще його отримувати з риби (лосось, скумбрія), яка дасть йому ще додаткову та корисну речовину Омега-3. Цей компонент покращує роботу мозку, пам’ять, увагу і концентрацію.

2. Вівсянка

Овес має стимулюючу дію на кровообіг. А ще в ньому багато вітаміну В. Він є добрим джерелом енергії, необхідної для клітин організму.

3. Волоські горіхи

Цей продукт містить Омега-3 і Омега – 6 жирних кислот. А ще це чудове джерело корисного рослинного білка і в ньому міститься лецитин. Останній компонент покращує пам’ять.

4. Чорниця

Склад чорниці, багатий на антиоксиданти і вітаміни, робить її особливо корисною для поліпшення роботи мозку. Ця ягода допомагає добре розуміти, добре засвоювати і запам’ятовувати отримані знання у будь-якому віці. До речі, вона також сприяє зміцненню сітківки ока.

5. Какао та шоколад

Для нормальної роботи мозку вам необхідний магній. Цей мікроелемент сприяє покращенню пам’яті. Тому такий напій тривалий час зарядить енергією на весь день. Також какао сприяє розширенню судин, покращенню кровообігу, стимулюванню мозкової діяльності та покращенню настрою.

6. Зелений горошок

Якщо в організмі не вистачає вітаміну В1, то погіршується пам’ять, робота мозку та настрій. Тому нам дуже важливо вживати зелений горошок. У будь-якому вигляді цей продукт зберігає свої корисні властивості.

7. Яблуко

Яблука – одні з найбагатших вітамінами та мікроелементами фруктів, що допомагають загальному зміцненню організму та піднімають імунітет. Фосфор, що міститься в яблуках, сприяє зміцненню нервової системи та стимулює мозкову діяльність, а яблучний сік є відмінним антиоксидантом на пам’ять, оскільки активно стимулює обмін речовин у всьому організмі, в тому числі в мозку радикалів. Адже саме вони погіршують пам’ять і негативно впливають на здатність приймати рішення.

Святкових та навчальних днів вашим діткам і будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал