Цей хлопець відмовився від цукру на 1 місяць і ось що сталося з його організмом! Відео

Я перевірила це на власному досвіді!

Можливість позбутися від звички вживати цукор може мати велике значення для більш здорового життя, повної сил і енергії. Оскільки цукор є одним з головних ворогів організму, здатних змусити нас страждати від багатьох хвороб. Його називають білою отрутою, але ми вживаємо його кожен день, а також любимо пригощати солодощами дітей.

Цей хлопець відмовився від цукру на 1 місяць і ось що сталося з його організмом! Відео

Надлишок цукру є скрізь. Він ховається в найпоширеніших продуктах, таких як хліб і йогурти, а також енергетичні батончики і пакетовані соки.

Щоб поліпшити свій загальний стан здоров’я, вам не потрібно різко відмовлятися від його вживання. Рекомендується повільно зменшувати його кількість.

Просто почніть зі скорочення вживання цукру на третину і подивіться, як це буде впливати на ваш рівень енергії, вагу і рівень цукру в крові.

А також необхідно визначити тригери

  1. Ви жадаєте цукру, коли у вас стрес, злість або нудно? Може бути, це тому, що ви пропускаєте сніданок або обід. Ведіть записи про те, що, коли і чому ви їсте, протягом тижня, і це допоможе виробити більш здорове і корисне для вашого організму харчування.
  2. Підвести підсумки особистої комори і холодильника.
  3. Прочитайте всі етикетки і визначте, які з них мають високий вміст цукру в різних його формах.
  4. Позбавтеся від дефіциту білка, а також збільште вживання рослинних жирів
    Отримайте білок з яєць, риби, білого м’яса, горіхів, насіння. Особливо рекомендується включити його в сніданок, обід і закуски протягом дня. Якщо ви ситі, то у вас менше шансів з’їсти що-небудь солодке, особливо ввечері.
  5. Їжте сирі фрукти і сухофрукти
    Вони містить натуральну фруктозу, а також клітковину, вітаміни і антиоксиданти, такі як кверцетин і ресвератрол. В результаті вони допоможуть вам спалювати жир.
  6. Їжте 2 столові ложку кунжуту і 5-10 горіхів мигдалю. Ця суміш дуже ефективна проти бажання їсти цукор! Просто спробуйте і вже через 10-15 днів ви відчуєте, що до солодощів ви ставитеся спокійно, без сильного бажання їх їсти!

Помістіть кунжут і мигдаль в склянку теплої води і дайте постояти мінімум 2 години. Потім ви можете їх з’їсти. Якщо хочете, то можна подрібнити їх у блендері з водою і ложкою меду.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал