Депресія, її основні ознаки та на що треба звернути особливу увагу. Багато хто, не підозрює про цей стан

Депресія досить непросте психічне захворювання. Яке потребує лікування. Оскільки тягне за собою чимало проблем для здоров’я.

 

У першу чергу варто розрізняти депресію і просто поганий або пригнічений настрій. Депресія робить негативний вплив не тільки на повсякденне життя, а ще й на фізичне здоров’я.

Одна невдача не стане причиною розвитку даного захворювання. Найчастіше депресія розвивається у людей які пережили ряд серйозних психоемоційних потрясінь. Також причиною розвитку депресії може виявитися дисфункція щитовидної залози.

Депресія, її основні ознаки та на що треба звернути особливу увагу. Багато хто, не підозрює про цей стан
Sad girl sits in a labyrinth with red walls

Людина в депресії не може взяти себе в руки і почати радіти життю. Він перебуває в постійному похмурому настрої, яке з часом посилюється. Це відбивається на фізичній активності. Наприклад м’язова слабкість, через яку хворий не може навіть піднятися з ліжка.

Основні симптоми депресії:

  1. Безсоння. Великі складності засипання. Сон стає переривчастим. Так само спостерігається сильна сонливість.
  2. Втома. Людина не може виконати роботу, з якої раніше легко справлявся. Втрачається інтерес навіть до улюблених занять. Будь-яка активність стомлює.
  3. Пригнічений настрій. Людину нічого не радує. Немає почуття задоволення або щастя.
  4. Підвищена тривожність. Часто виникає відчуття невпевненості в собі і своїх силах. З’являються думки суїцидального характеру. Саме тому необхідно спостерігати за людиною з депресією.
  5. Запори і втрата апетиту. Людина може значно втратити у вазі, оскільки втрачає інтерес до їжі. І не отримує від неї задоволення.
  6. Загальмованість або необгрунтована гіперактивність. Через що складно зосередиться на якій-небудь справі. Людина не може вирішити навіть просту задачу.
  7. Болі в різних частинах тіла. Наприклад в серці, м’язах або шлунку. Особливо якщо причина не захворювання цих органів.

Вилікувати депресію в домашніх умовах не можна.

  • По-перше, необхідно виявити причину її появи. І найчастіше при депресії виписують антидепресанти і проводять терапію.
  • По-друге, якщо депресія перейде в хронічну форму то позбутися від неї буде ще складніше. І може тривати багато років.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал