Цей мінерал зцілить ваше тіло і розум: тиск, безсоння, остеопороз, діабет і це ще не все

Уже після першого застосування, я отримала результати: засинаю швидко, судоми ніг вже не турбують, а також нормалізувався тиск!

Цей мінерал зцілить ваше тіло і розум: тиск, безсоння, остеопороз, діабет і це ще не все

Найважливіші переваги магнію для здоров’я включають синтез білка, полегшення бронхоспазму (звуження дихальних шляхів) в легенях і поліпшення функції паращитовидної залози.

11 способів, якими магній може зцілити ваше тіло і розум:

1. Ви будете краще спати

Мелатонін (гормон сну) залежить від магнію. А також він забезпечує баланс і контролює гормони стресу. Стрес і напруження часто є причинами, чому люди страждають від безсоння.

2. Розслабте нервову систему

Серотонін, який розслаблює нервову систему і піднімає настрій, також залежить від магнію.

3. Великі і сильні м’язи

Це дозволяє організму виробляти більше інсуліноподібний фактор росту (IGF-1), який є важливим фактором для зростання і сили м’язів. А також аденозинтрифосфат (АТФ) є джерелом енергії клітини і створюється за допомогою цього мінералу.

4. Більша гнучкість

Магній розслабляє напружені м’язи. Без цього м’язи не розслабляються належним чином і виникають судоми. А також це важливо для гнучкості, так як низькі рівні цього мінералу накопичують молочну кислоту, викликаючи біль і жорсткість.

5. Міцні і сильні кістки

Він допомагає правильно засвоювати кальцій. Це, безсумнівно, один з найважливіших елементів в цьому, так як він стимулює гормон кальцитонін. А також пригнічує гормон, який послаблює кістки.

6. Ремінералізовать зуби

Дефіцит магнію викликає нездоровий баланс фосфору і кальцію в слині. В результаті це призводить до пошкодження зубів.

7. Підтримує тіло

Магній допомагає відновити баланс рН організму. В результаті зменшує молочну кислоту, яка викликає біль після тренування.

8. Гідрат

Магній є незамінним електролітом, необхідним для правильної гідратації.

9. Допомагає полегшити запор

Деякі природні засоби працюють, як потужні засоби проти запорів. Одним з найпопулярніших є магній. Цей природний елемент широко визнаний натуропатами і лікарями, щоб допомогти зменшити запор.

Це мінерал підтримує загальне здоров’я нашого тіла. А також відіграє ключову роль в роботі м’язів, що може пояснити, чому він настільки корисний для людей, які страждають запорами. Зрештою, ваш шлунково-кишковий тракт – це довгий м’яз, який повинен бути здоровим, щоб виробляти стійкі рухи кишечника.

Це може допомогти розслабити кишкові м’язи, дозволяючи випорожненням проходити без проблем. Якщо ви страждаєте від запорів, залучення додаткової води в травну систему допоможе полегшити дефекацію.

10. Функція ферменту

Ферменти – це білкові молекули, які стимулюють кожну хімічну реакцію в організмі. Магній необхідний, щоб сотні цих ферментів працювали і допомагали засвоювати живильні речовини.

11. Діабет

Магній покращує секрецію інсуліну, що полегшує метаболізм цукру. Без цього глюкоза не зможе перейти в клітини. В результаті глюкоза і інсулін накопичуються в крові, викликаючи різні види ушкодження тканин, включаючи нерви в очах.

А також магній збільшує біодоступність вітаміну В6, запобігає остеопорозу, безсоння, запори, серцеві напади, гіпертонію, мігрені, камені в нирках і жовчні камені.

Рекомендується приймати ванни з сульфатом магнію 1 раз в тиждень, а також регулярно вживати продукти, багаті магнієм.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал