Натуральні домашні засоби від свербіння і запалення очей, які ефективно лікують ці проблеми

Дізнайся про ефективні домашні засоби і позбудься свербіння очей!

Алергія може зіпсувати навіть найпрекрасніший день. Свербіж очей, поряд з закладенням носа, чханням і кашлем є частиною алергічних симптомів організму.

Натуральні домашні засоби від свербіння і запалення очей, які ефективно лікують ці проблеми

Засоби від свербіння очей

Коли очі сверблять, все, що ми хочемо зробити, це терти їх. Але насправді це тільки посилить роздратування очей. Так що ж можна зробити, щоб позбутися від сверблячих очей? Є безліч натуральних домашніх засобів, які допоможуть швидко і ефективно.

1. Холодний компрес

Перше, що потрібно зробити, коли свербіж з’явився, це промити очі холодною водою. Потім загорнути кілька кубиків льоду в чистий бавовняний рушник і помістити на закриті повіки. Це допоможе вам позбавитися від роздратування.

2. Скибочки огірка

Це одне з найпоширеніших засобів, які ефективно лікують подразнення очей і запалення. Відріжте дві скибочки огірка і помістіть їх в крижану воду приблизно на 10 хвилин. Потім помістіть ці скибочки огірка на закриті повіки. Свіжий огірок допомагає заспокоїти свербіж очей і зменшує біль.

3. Чайні пакетики

Чай містить біофлавоноїди, які борються з вірусними та бактеріальними інфекціями. А також може ефективно зменшити запалення очей. Помістіть вологий зелений або чорний чайний пакетик на повіки на кілька хвилин. Повторіть це від 5 до 6 разів на день. Якщо ваші очі розпухли, змочіть пакетик чаю холодною водою, дубильна кислота, яка присутня в чаї, заспокоїть очі. А також чай можна використовувати для промивання очей.

4. Вода

Незалежно від того, скільки разів ви чули це раніше, ми повинні сказати це знову. Пийте багато води! Якщо ви це робите, то ваші очі будуть залишатися зволоженими, і ви можете уникнути роздратування очей.

5. Холодильні ложки

Помістіть металеві ложки в стакан з холодною водою, а коли вони охолонуть, покладіть одну з них туди, де ви відчуваєте свербіння. Коли ложка почне нагріватися, замініть її іншою охолодженою ложкою. Продовжуйте міняти ложки, поки свербіж і запалення (якщо воно є) не зникне. Холодна температура ложки допомагає звузити кровоносні судини, що, в свою чергу, зменшує набряк і почервоніння ураженого ока.

6. Сік алое

Алое – це рослина з численними застосуваннями. Якщо ви страждаєте алергічною реакцією, то витягніть сік з листя алое і заморозьте його. Потім змішайте його з холодною водою і нанесіть ватним тампоном на уражене око. В результаті сік алое дуже розслабляє очі і допомагає позбутися від роздратування.

7. Кетамін

Візьміть стерилізовану піпетку і касторову олію. Необхідно капнути по одній краплі в кожне вражене око. Повторіть це три рази в день. Кетамін заспокоїть свербіж очей і зменшить набряки і роздратування. Більшість комерційних очних крапель використовують касторову олію, завдяки її винятковим протизапальним властивостям.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал