Цей неймовірний фрукт усуває неприємний запах тіла краще, ніж будь-який дезодорант! |

Можливо, ви не повірите, але піт може боротися і усувати інфекції. З’єднання, яке міститься в поті відоме як Dermcidin, вбиває шкідливі бактерії, перш ніж вони потрапляють всередину організму. І цей процес повністю неможливий в разі використання антиперспірантів, тому що вони забивають ваші потові протоки алюмінієм і токсинами.

Отже, бактерії на шкірі можуть рости, розмножуватися і навіть потрапити в кров. Отже, для того, щоб не допустити цього, настав час відмовитися від використання антиперспірантів і дезодорантів, тому що вони містять багато токсинів, які можуть бути надзвичайно шкідливими для вашого здоров’я і можуть привести до хвороби Альцгеймера і раку. Але ж ми повинні дбати про нашу гігієни і запаху нашого тіла. І як ми можемо добитися цього без антиперспірантів?

Для цієї мети ми пропонуємо вам спробувати вирішити проблему природним чином. Йдеться про лайм! Мало того, він абсолютно безпечний для використання і не має ніяких побічних ефектів, але вважається більш ефективним в порівнянні з антиперспірантами і дезодорантами! Він може зупинити появу неприємного запаху замість того, щоб просто його маскувати, як це роблять дезодоранти.

Як це використовувати.

  • Візьміть свіжий дозрілий лайм і розріжте його навпіл.
  • Візьміть одну частину і втирайте в пахву.
  • Повторіть ту ж процедуру з іншого боку. Нехай пахви висохнуть, перш ніж надягнете сорочку (це також дасть час лимонної кислот працювати).

І ось воно!

Це захистить вас від неприємного запаху протягом декількох годин!

Чому це працює.

Насправді, піт не має такого неприємного запаху. Запах викликається грибками і бактеріями, які не усунуті dermcidin. Бактерії продовжують процвітати і розмножуватися під пахвами.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал