«Вакуум для живота» проста вправа, яка зменшить обхват талії і зміцнить м’язи

Дуже популярна вправа! Тому що не вимагає значних фізичних зусиль. Але вона має свої особливості.

Вакуум для живота – вправа, яка було запозичеа з практик йогів. В його основу входить правильне дихання. Ця вправа зміцнює м’язи живота, особливо внутрішню мускулатуру.

Мало того, правильно виконуючи цю вправу можна значно зменшити обхват талії. Ще це досить простий спосіб отримати плоский і підтягнутий живіт. Вакуум для живота – проте корисніше ніж планка.

Як відомо, дуже важливо зміцнювати м’язовий каркас. Саме через його ослаблення найчастіше з’являється живіт. Мало того, порушується постава і робота внутрішніх органів. Тому важливо зміцнювати м’язи живота. Так можна уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Звичайно, для більш ефективного результату необхідно виконувати і інші фізичні управи. Наприклад статичні, наприклад як планка. Тоді результату можна досягти більш швидким чином.

Особливість статичних вправ якраз полягає в тому, що їх виконують без руху. Практично перебуваючи в спокої.

Важливо пам’ятати, що вправа «вакуум для живота» необхідно виконувати на голодний шлунок, або після 2 години після їжі. Треба встати прямо, зробити глибокий вдих, а потім видихнути повільно видихаючи повітря з легенів.

При цьому треба втягувати живіт. Потім напружте м’язи преса і постарайтеся якомога сильніше втягнути живіт, як би «під ребра».

Так само важливо стежити за диханням. Адже воно є запорукою відмінного результату.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал