Всього три інгредієнти здатні позбавити від грижі міжхребцевого диска.

Великі фізичні навантаження і довге проведення за комп’ютером в сидячому положенні, перенесені травми – всі ці фактори можуть призвести до появи міжхребцевої грижі.

Для початку варто зрозуміти що ж із себе представляє міжхребцева грижа. Міжхребцеві диски знаходяться між хребцями, вони схожі на густий гель по консистенції і служать амортизаторами. Речовина всередині називається пульпозне ядро. Воно захищене фіброзним кільцем, яке здатне розірватися при дуже великих навантаженнях. В цьому випадку весь вміст виходить в канал хребта і чинить тиск на нервові закінчення. Саме тому з’являється сильний біль в спині.

В основному грижа з’являється в поперековому відділі і шийному. Вся справа в тому, що це самі рухливі відділи.

У разі сильної занедбаності хвороби, необхідно хірургічне втручання. Кращим рішенням стане своєчасна профілактика даного захворювання. Грижу можна вилікувати, головне правильно і методично підходити до даного питання.

Існує народний засіб, який можна застосовувати, якщо відсутня можливість звернутися до фахівця.

Лікувальний компрес здатний допомогти.

Для його виготовлення знадобляться:

  • Порошок червоної глини – 100 гр,
  • Яблучний оцет – 200 мл ,
  • Капуста білокачанна – 2 листочки.

Необхідно змішати глину і оцет, щоб вийшла консистенція, схожа на густу сметану. Після чого необхідно помістити суміш на водяну баню. Незабаром склад стане тягучим, саме в цей момент слід зняти його з вогню.

Отриману суміш потрібно нанести на хворе місця, а поверх докласти капусту. Зняти компрес варто після того, як біль повністю пройде.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал