За 1 день проходить навіть найсильніший нежить! Потрібно знати простий трюк!

3 потужних засоби і 1 простий трюк позбавлять від закладеності носа і гаймориту всього за 1 день!

Дуже прості засоби дають дуже швидкий результат! За 1 день проходить навіть найсильніший нежить!

Прості інфекції, застуда або гайморит є найбільш поширеними причинами закладеного носа, що вкрай неприємно і утруднює дихання.

Тобто, в цьому випадку віруси або бактерії викликають роздратування, які призводять до запалення стінок порожнини синуса. Крім того, носовий проток набухає і призводить до головного болю, утрудненого дихання і інших неприємних симптомів.

Ці блокування можуть тривати до декількох тижнів, якщо лікування відсутнє або неефективне. В цьому випадку вам потрібно знайти ефективний спосіб і якомога швидше усунути закладеність носа, щоб уникнути більш серйозних проблем.

Ми пропонуємо вам прості рецепти натуральних засобів, які допоможуть швидко позбутися від нежиті, гаймориту, болі в горлі та інших респіраторних проблем.

Перш за все, ви повинні спробувати цей метод, який надзвичайно успішний в очищенні закладеності носа менш ніж за 20 секунд:

Ви повинні тиснути кінчиком язика на небо і одночасно помістити великий палець між бровами. Потім тисніть пальцем протягом 20 секунд і повторюйте це кілька разів на день.

Таким чином, ви активізуєте відтік слизу і позбудетеся від закладеності носа менш ніж за півхвилини.

Коли ви натискаєте область між бровами, кістка трохи переміщається, що допомагає слизу витікати з пазух.

Наступні домашні засоби і продукти також нададуть велику допомогу при закладеності носа:

1. Пар

Тримайте голову над каструлею, наповненою киплячою водою з додаванням трави шавлії, ромашки та календули, і повільно вдихайте пар. Він ефективно очищає носові проходи і усуває інфекцію і мікроби.

2. Яблучний оцет з медом

Рекомендується вживати теплу воду з додаванням 1 чайної ложки яблучного оцту і 1 чайної ложки натурального меду, кілька разів на день, щоб позбутися від синусової інфекції приблизно через 4 дні.

3. Корінь хрону

Супер ефективний засіб. Натріть трохи кореня хрону, приблизно 1 чайну ложку і помістіть її в скляну банку, об’ємом 500 мл, щільно закрийте кришкою і залиште на 20-30 хвилин. Потім, відкривши кришку, обережно вдихніть повітря з банки. Повторюйте 3-4 рази на день і ви позбудетеся від закладеності носа за 1-2 дня.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал