Видаляємо волосся на обличчі простими домашніми засобами!

Небажані волосся на обличчі можуть викликати особистий дискомфорт для тих, хто цього не хоче. Волосся на обличчі викликані незбалансованими гормонами, дисфункцією щитовидної залози і спадковістю. Ліки і інші методи лікування можуть допомогти вам позбавитися від цих волосся тимчасово, проте є деякі природні засоби, які можуть допомогти вам позбавитися від цієї проблеми природно, без побічних ефектів. Ось список цих домашніх засобів:

1. Маска з лимона і меду

Використовуючи цей засіб для обличчя з лимоном і медом, ви можете отримати неймовірні результати. Змішайте 1 столову ложку меду і 1 ½ столових ложки лимонного соку і нанесіть суміш на ділянку обличчя, де у вас є небажане волосся. Масажуйте шкіру протягом 2-3 хвилин, залиште на 30 хвилин, потім змити.

2. М’ята

Однією з основних причин небажаного волосся на обличчі є надлишок андрогенів гормонів. Чай м’яти можна використовувати для регулювання виробництва цього гормону. Цей чай простий у приготуванні: одна чашка окропу і 1 столова ложка сушеної м’яти або 5-6 листків свіжої м’яти. Тримайте суміш закритою протягом 5-8 хвилин, потім випийте після того, як процідите. Вживання 1 чашки цього чаю щодня може допомогти вам позбавитися від цієї проблеми.

3. Паста з папайї і куркуми

Видалення волосся – одне з багатьох переваг папайї. Візьміть пасту з сирої папайї і додайте до неї порошок куркуми (½ столової ложки). Нанесіть пасту на обличчя і масажуйте протягом 15 хвилин, потім змийте для отримання неймовірних результатів. Використовуйте це один раз в тиждень для досягнення найкращих результатів.

4. Яєчна маска

Яєчна маска – це саморобний засіб, який можна використовувати для видалення волосся на обличчі. Візьміть один сирий яєчний білок, додайте 1 столову ложку цукру і 1/2 столової ложки кукурудзяної муки. Помістіть в блендер, щоб зробити густу пасту, і застосуєте до області з небажаними волоссям. Залишити сохнути і зняти маску.

Коли ви знімете маску, волосся теж вийдуть.

Використання вищезазначених засобів допоможе вам позбавитися від небажаного волосся на обличчі, не використовуйте, якщо ви чутливі до будь-якого з використовуваних інгредієнтів.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал