РОЗЧИН, ЩО ВИТЯГУЄ З НІГ ВСЮ БІЛЬ – ВИПРОБУВАНО НА ПРАКТИЦІ

Кілька років тому ночами крутило і вивертало ноги – не знала, куди і як їх покласти. У підсумку – безсонні ночі, недосипання, втома і дратівливість. А адже ноги – наша опора на все життя. Але я знайшла для своїх ніжок лікування.

Що потрібно?

У тазик або відро наливала 2-3 л теплої води, розвела господарське мило (туалетне не годиться!), щоб вода стала білою, як молоко. Додавала по жмені харчової соди і морської солі (підійде будь-яка), перемішувала до розчинення, додавала гарячої води з чайника, яку могла терпіти ще раз. Опустила ноги в цей розчин по щиколотку на 15 хвилин – ні хвилиною більше, інакше почнеться зворотний процес!

За цей час розчин витягує з ніг весь біль. Ноги витирала рушником, змащувала кремом або лікувальною маззю (можна оливковим маслом), масажувала ступні, надягала шерстяні шкарпетки і лягала спати.

Розчин використовувала 3 рази, щоразу підігріваючи до терпимої температури і додаючи ще по 10 крапель йоду, тримала ті ж 15 хвилин. Після 3 разів готувала свіжий розчин.

Зробіть 10-12 процедур (щодня), потім перерву, далі за самопочуттям. У кого проблеми з венами (варикоз та тромбофлебіт), розчин робіть не гарячим, а теплим.

Після першої процедури я спала спокійно, а після 10 процедур забула, як мої ноги смикало та вивертало. Мої ніжки дякували за таку турботу! Лікування я тепер проводжу іноді, коли потрібно. Мої трудівниці-дачниці теж користуються цим рецептом, всі задоволені!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал