Вишневе варення без кісточок “Ідеальне” – густота як Ви любите і 100% результат, найпростіший рецепт

Ідеальне вишневе варення без кісточок. Густота як Ви любите і 100% результат. Найпростіший рецепт

Бажаєте Вишневе густе варення і щоб всі ягоди цілі, без жодних проблем, зварити його дуже просто.

Взимку поласувати такою смакотою одне задоволення.

ІНГРЕДІЄНТИ:

  • Вишня без кісточок 3 кг
  • Цукор 2 кг

Вихід 5 баночок по 500 мл + 400 мл

Покрокове приготування:

1. Вишню заливаємо на пів години солоною водою, 1 ст. ложку солі на літр води, усі черв’ячки вилазять. Потім промиваємо її під проточною водою. Видаляю кісточки за допомогою звичайної шпильки, вона менше травмує ягоди. Якщо ви працюєте без рукавичок, протріть руки шматочком лимона і руки стануть чистими. Вага вишні без кісточок 3 кілограми.

2. Беремо широку каструлю з товстим дном з нержавіючої сталі або спеціальний таз. На дно каструлі висипаємо частину цукру, потім шар вишні. Пошарово пересипаємо вишню цукром. Цукор беремо з розрахунку 600-700 г на 1 кілограм вишні. На цьому етапі використовуємо половину норми цукру.

3. Далі обертаємо каструлю круговими рухами, все перемішуємо. Вишня соковита та сік дуже швидко виділяється.

4. Відразу починаємо варити варення. Ставимо каструлю на плиту. Потужність плити нижча за середню, прогріваємо вишню. Цукор розчиняється. Акуратно все перемішуємо від бортів до центру силіконовою лопаткою, вона менше травмує ягоди.

Вишня виділила достатньо соку, всипаємо цукор, що залишився, перемішуємо.

До кипіння вишню не доводимо. Залишаємо остигати на 3-4 години, можна на ніч. Під час остигання вишню кілька разів перемішуємо, занурюючи в сироп.

5. Остиглу вишню витягаємо з сиропу шумівкою і перекладаємо в миску. Сироп уварюємо. Щоб сироп зберіг колір за бажанням, додаємо 0,5 чайної ложки лимонної кислоти.

Робимо пробу. Наливаємо сироп на тарілку та проводимо лінію. Краї лінії чіткі та не розтікаються як вода, тримають форму – готово.

6. Повертаємо вишню в сироп, доводимо до кипіння на максимальній потужності, потім потужність плити зменшуємо і варимо 5 хвилин, знімаємо пінку.

7. Розливаємо варення по стерилізованих банках. Закручуємо кришками, кип’ячу їх 5 хвилин.

ВСІМ СМАЧНОГО!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал