Як очистити організм содою – метод Огулова

 

Як очистити організм содою - метод Огулова

Важко найти засіб, більш поширений і доступний, ніж харчова сода. Вона є на кожній кухні. Ця речовина безпечна, і завдяки своїм корисним властивостям вона застосовується не тільки для миття посуду або випічки, але і для догляду за особою і навіть терапії різних патологій.

Використання соди з оздоровчими та лікувальними цілями сьогодні дуже популярно. Один з прибічників цього напряму, людина, яка показала на практиці ефективність і застосування харчової соди, лікар медичних наук, президент асоціації вісцеральних терапевтів.

Суть методики та показання до її застосування

Доктор Огулів AT не вважає соду панацей від усіх захворювань. У всіх своїх працях він намагається донести до людини, той факт, що організм, при нормальному функціонуванні всіх органів і систем має лужну реакцію.

  • Нормальний показник рН – 7.35-7.45.

Порушення показника кислоти загрожує виникненням різних патологій, розмноженням хворобливих мікроорганізмів, а також зниженням захисних властивостей організму.

Надмірне окислення крові у внутрішніх органах, наприклад, в печінці, може стати причиною проникнення грибків і паразитів, для яких кисле середовище є сприятливим. Так як гідрокарбонат натрію володіє потужними бактеріоцидними і антисептичними властивостями, він визнаний ефективним помічником у боротьбі з паразитарними мікроорганізмами, що заселяють організм.

Терапія содою за методикою Огулова, перш за все, спрямована на нормалізацію функціонування ЖKT – на поліпшення показників рівня кислотності шлункового соку. Як вважає AT Oгулів, сода – відмінний засіб для зниження кислотності і виведення патогенних мікроорганізмів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал