Як почистити артерії простим фруктом, і не потрібно дорогих таблеток

Цей фрукт може запобігти прогресуванню ішемічної хвороби серця.

По-перше, в його склад входить багато вітамінів, мінералів і мікроелементів. Які особливо потрібні для нормального функціонування організму. Ось чотири основних вітаміни граната – це С, Р, B6 і В12.Як почистити артерії простим фруктом, і не потрібно дорогих таблеток

До того ж, гранат прекрасно зміцнює стінки судин, нервову систему і кровообіг в цілому. Лікарі радять звернути на це увагу людям похилого віку і особливо тим, кому довелося перенести операцію.

По-друге, регулярне вживання граната є профілактикою розвитку раку шлунка.

Мало того, нове дослідження, підтверджує, що екстракт граната може запобігти або звернути назад основну патологію, пов’язану з серцевою смертністю.

  1. Знизити рівень окисного стресу.
  2. Знижує запальні процеси в артеріях.
  3. Зменшує накопичення ліпідів в серцевому м’язі.
  4. Знижує інфільтрацію макрофагів в серцевому м’язі.
  5. Зниження рівня хемотаксического білка моноцитів-1 і фіброз міокарда.
  6. Зменшення збільшення серця.
  7. Зниження рівня змін в ЕКГ.

Користь граната при серцево-судинних захворюваннях

Протизапальні.

Як і багато хронічних дегенеративних захворювань, запалення відіграє важливу роль в патогенезі серцево-судинних захворювань.

Знижує кров’яний тиск.

Гранатовий сік містить природні ангіотензину, що перетворюють інгибіруючі властивості ферменту, і є підсилювачем оксиду азоту, двома відомими способами зниження кров’яного тиску.

Нарешті, екстракт граната багатий пунакаліною, яка, зменшує несприятливий вплив порушеного стресу на артеріальні сегменти.

Антибактеріальний засіб.

Накопичення нальоту в артеріях часто пов’язано з вторинною вірусною і бактеріальною інфекцією. Наприклад гепатит С і Chlamydia pneumoniae. Гранат діє особливо широким спектром антибактеріальних і противірусних властивостей.

Проти окислювальний.

Одним із способів, за допомогою яких ліпіди крові стають причиною серцевих захворювань, є окислення.

Було встановлено, що гранат знижує окислювальний стрес в крові, що вимірюється рівнями параоксонази в сироватці крові.

Мало того, гранат особливо корисний при атеросклерозі. Оскільки перешкоджає формуванню холестерину в артеріях. До того ж є відмінною профілактикою багатьох захворювань.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал