Інсульт: 5 продуктів для захисту мозку, серця і судин!

Інсульт є третьою причиною смертності і найбільш частою причиною інвалідності. Відкрийте для себе 5 продуктів, які допоможуть запобігти інсульту!

Інсульт: 5 продуктів для захисту мозку, серця і судин!

Діабет, високий рівень холестерину, гіпертонія, ожиріння, зловживання алкоголем і куріння є основними факторами ризику розвитку інсульту.

Регулярне вживання цих 5 продуктів, а також рухова активність і правильне харчування, захистять від інсульту. А також від серцевих нападів та інших проблем з серцево-судинною системою.

Проявляйте турботу про себе і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

1 . Риб’ячий жир

Поліненасичених жирних кислот DPA міститься в жирній рибі. Рекомендується регулярно вживати жирну рибу, а також ви можете отримати її з риб’ячого жиру. Дослідження довели, що вона здатна активізувати метаболізм жирів, а також оновлення клітин і усуває запалення.

Довголанцюжкових жирні кислоти, такі як омега-3, покращують не тільки здоров’я нашого серця, а також і функції мозку.

Особливо важливо знати, що вживання алкоголю перешкоджає поглинанню омега-3.

2. Какао

В результаті 11-річного дослідження, в досліденні брали участь 21 000 чоловік в Англії, було виявлено, що британці, які їли цілих 3,5 унції темного шоколаду в день, мали набагато менший відсоток інсультів, ніж ті, хто не вживав какао.

Рекомендується випивати 1 чашечку какао щодня і 20-30 грам шоколаду. А також рекомендується вибирати якісний какао і чорний шоколад, що містить не менше 70 відсотків какао.

3. Клітковина

Вчені рекомендують вживати 38 грамів клітковини в день для чоловіків і 25 г клітковини для жінок.

Це один з кращих інгредієнтів для здорового серця і судин. Багато досліджень довели, що вживання клітковини знижує артеріальний тиск і рівень поганого холестерину. А також вона збільшує насиченість і зменшує відчуття голоду. В результаті знижується тяга до цукру.

Відмінні джерела волокна: яблука, ячмінь, квасолю, ягоди, морква, селера, цитрусові, горіхи, овес і т.д.

4. Калій

Калій має вирішальне значення для здоров’я серця. Насправді, без калію, наше серце не змогло б битися, так як це поживна речовина необхідно для нервового спілкування. (Серце залежить від живої мережі нервових клітин для спілкування з мозком і іншими частинами тіла.)

До ста тисяч разів в день калій допомагає серцю ефективно розподіляти кров по всьому тілу. А також він допомагає нашим м’язам ефективно рухатися і сприяє функції нирок.

Кращі продукти: авокадо, банани, йогурт, гарбуз, солодка картопля і апельсиновий сік.

5. Фолієва кислота

Фолієва кислота є важливим вітаміном групи B. Особливо важливо те, що вона допомагає руйнувати амінокислоту homocysteine, яка може викликати інсульт.

Недавнє дослідження показує, що жінки, які приймають щонайменше 1000 мкг (мкг) фолієвої кислоти в день, мають на 46% нижче ризик розвитку високого кров’яного тиску. В результаті це значно знижує мати інсульт та інфаркт.

Хороші джерела фолієвої кислоти: авокадо, броколі і брюссельська капуста. А також бобові, горіхи, шпинат і інша зелень.

Заключні думки: підтримуйте здорове серце! Ми повинні свідомо робити все можливе для наших сердець день у день. Кожна клітина нашого організму залежить від здорового і функціонального серця для розподілу кисню і поживних речовин. Кожен орган вимагає постійного надходження багатою киснем крові, особливо наш дорогоцінний і ніжний мозок.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал