Прості, але дієві хитрощі від натирання водянок і мозолів

Зміна сезонів, а разом з ними і взуття для багатьох стає справжньою проблемою. Нове ж взуття може сильно натирати і незалежно від сезону. Однак є кілька простих хитрощів, які врятують ваші ніжки.

Спеціальні силіконові накладки і чим їх можна замінити

Сьогодні в магазині можна купити спеціальні силіконові накладки різних форм, які зможуть зробити взуття більш комфортними. Однак силіконові накладки може замінити і більш бюджетна саморобна підкладка з фетру. Для цього просто необхідно вирізати з фетру смужку потрібного розміру і приклеїти її на проблемне місце.

Ще один спосіб замінити спеціальні накладки – використовувати замість них тонку щоденну прокладку. Від неї відрізаємо потрібну смужку і, так як на ній вже є клей, просто приклеюємо накладку на проблемне місце у взутті.

Зволожити необхідно не тільки свою шкіру

Але і шкіру взуття! Нерідко навіть хороша шкіряне взуття може почати натирати, найчастіше це трапляється коли вона довго лежала і чекала свого сезону. За час очікування шкіра підсохла і стяглася, внаслідок чого почала тиснути і натирати. Цю проблему легко вирішити. Необхідно просто добре зволожити шкіру. Для цього беремо будь-який жирний крем і наносимо його товстим шаром на поверхню. Ми залишаємо мінімум на 3 години і проблема вирішена!

Якщо потрібно трохи розтягнути

Якщо взуття натирає тому, що воно злегка мале, його можна розтягнути. Простий, але ефективний спосіб – використовувати воду. Поліетиленовий пакет приблизно наполовину наповнюємо водою, потім кладемо його в взуття та прибираємо все разом в морозильну камеру приблизно на 1 добу. За цей час вода замерзне, розшириться і розтягне взуття.

Вся проблема в заднику

Найбільший дискомфорт часто приносять занадто жорсткі задники. Їх можна розм’якшити за допомогою молотка. Для цього беремо якийсь еластичний, але щільний матеріал, наприклад, шматочок шкіри або гуми, закриваємо їм задник, після чого акуратно, але ретельно простукуємо задник молотком.

Гігієнічні засоби

Справжнім порятунком для багатьох стає твердий дезодорант, адже досить нанести його на місце на нозі і проблема вирішена.

До речі відмінно такий спосіб вирішує і проблему натирання шкіри між стегнами.

Ще один простий, але ефективний спосіб – просто натерти проблемне місце на взуття злегка вологим милом.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як врятувати свої ноги від натирання, водянок і мозолів.

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал