Ось як правильно застосовувати компрес з капустяним листям для усунення болю в суглобах

Ефективність обгортання листям капусти вже доведена! Особливо для полегшення болю в суглобах, тому ви можете бути впевнені: це засіб дійсно спрацює!

Добре відомо, що капуста володіє багатьма цілющими властивостями. В результаті ми можемо використовувати ці властивості по-різному, навіть не з’їдаючи її. Дослідники показали, що застосування капусти в місці, де ви відчуваєте біль в суглобах, значно зменшує біль.

Капуста допомагає при остеопорозі

Звичайно, ви ставите питанням: «Як ви можете усунути біль, просто поклавши листя капусти на коліно?» Відповідь криється в цілющій силі капусти.

У дуже вражаючому дослідженні кілька пацієнтів з остеопорозом колінного суглоба (ступеня 2 і 3) запросили на 4 тижні лікування. Їх розподілили на три групи в залежності від типу лікування: обгортання капустяним листям, місцевий больовий гель або звичайний догляд. Дослідження вимірювалося по інтенсивності болю, яку пацієнти відчували в кінці 4 тижнів. В результаті дослідження показало, що у тих, хто перебував в групі обгортання капустяним листям, було менше болю. Так що ж робить капусту особливою?Ось як правильно застосовувати компрес з капустяним листям для усунення болю в суглобах

Це відмінний протизапальний засіб

Овочі хрестоцвіті, особливо такі як капуста, містять антиоксиданти, які, як було доведено, зменшують хронічне запалення. Це відбувається через антиоксидантів, таких як сульфорафан і кемпферол, яких багато в капусті.

У дослідженні більше 1000 китайських жінок було відзначено, що у тих, хто їв більше овочів сімейства хрестоцвітних, рівень запалення був значно нижче, ніж у тих, хто їв менше.

Капуста використовується не тільки із-за своїх протизапальних властивостей, але вона також повна вітамінів і поживних речовин, які сприяють поліпшенню загального стану здоров’я і самопочуття.

Капуста дуже низькокалорійна, але це не означає, що вона не містить вітамінів і поживних речовин. Навіть невелика кількість капусти здатна поліпшити роботу всього організму.

Капуста є хорошим джерелом вітаміну К, який важливий для правильного функціонування нашого організму. Вітамін До діє як кофактор для ферментів, відповідальних за згортання крові. Без цього у крові були б проблеми зі згортанням, і у нас був би ризик надмірної кровотечі.

Що вам знадобиться:

 • капуста
 • поліетиленова плівка
 • алюмінієва фольга
 • скалка
 • мед

 

Приготування.

 1. Зніміть верхній шар капусти і добре промийте водою
 2. Використовуйте качалку, щоб змусити капустяний лист випустити сік, і загорніть лист в фольгу.
 3. Нагрійте капусту в духовці до 38-40 градусів, потім нанесіть на неї невелику кількість меду. Після цього помістіть її на область, яка болить, і закріпіть її марлею або плівкою.
 4. Тримайте капусту не менше години, а також ви можете залишити на всю ніч.
 5. Повторіть процес 2-3 рази на день для досягнення найкращих результатів.
 6. Якщо ви віддаєте перевагу холодному компресу, помістіть капусту в холодильник на 1 годину.

Чи приймаєте ви його або використовуєте для обгортання хворобливих суглобів, капустяне листя для полегшення болю в суглобах можуть бути секретною протиотрутою, яку ви пропустили.

Якщо ви хочете від болю в суглобах, то варто спробувати це засіб. Особливо якщо у вас постійний біль, який не проходить, через остеопорозу або ревматоїдного артриту.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал