Як приготувати мариновані опеньки так, щоб вони вийшли смачними. Ділюся простим і надійним рецептом

Як приготувати мариновані опеньки так, щоб вони вийшли смачними. Ділюся простим і надійним рецептом

Розповім як приготувати мариновані опеньки так, щоб вони вийшли смачними. Рецепт дуже простий, але надійний.

Очищені і промиті гриби викладаю в каструлю, заливаю водою, доводжу до кипіння. Після закипання чекаю, коли підніметься піна (а з піною підніметься непомічене сміття, бруд і т.д.) воду зливаю, опеньки промиваю холодною водою.

Каструлю мою, знову кладу туди ті ж самі опеньки, заливаю водою і варю 20-25 хвилин. Після цього воду знову зливаю і заливаю гриби розсолом (на 1 літр води-1 ст.л. солі, 1,5 ст.л. цукру).

Чисті банки 0.72-0.75 л ошпарити кип’ятком. Кришки також залити кип’ятком. У кожну банку кладу 1 зубчик часнику (якщо дуже великий, то ріжу навпіл), 2 горошини чорного перцю, 1 гвоздику, 1 маленький лавровий лист.

 

Киплять гриби в розсолі близько 5 хвилин, потім пробую. Якщо смачно, знімаю з плити. Якщо не вистачає солі або цукру, додаю, поки не стане смачно. Знімаю з плити, додаю 70% оцтову кислоту. На літр, буквально кілька крапель. Але теж пробую, головне не перелити.

Після цього шумівкою розкладаю гриби по банках і заливаю маринадом. Закручую кришками і відправляю під ковдру до охолодження (близько 8 годин).

НЕ стерилізую. Після охолодження прибираю в холодильник. Готові будуть через 7 днів, але краще дати настоятися.)

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал