Як сіяти кріп в липні та серпні, щоб швидше зібрати урожай

Як сіяти кріп в липні та серпні, щоб швидше зібрати урожай

Хіба можна уявити літні страви без ароматного кропу? Молода картопля, салат зі свіжих овочів, соус для смажених кабачків! А заморозити на зиму або додати в баночку з соліннями? Одного врожаю явно не вистачить. А ось якщо посадити нову партію в середині літа, восени вже все зійде. Ми розповімо, на що слід звернути увагу, коли сієте кріп в липні та серпні.

Осінній урожай кропу можна приберегти саме для закруток на зиму. Ще його можна заморозити і відправити в холодильник, щоб взимку додати ароматний інгредієнт в суп.

Як сіяти кріп в липні та серпні, щоб швидше зібрати урожай

Як правильно садити кріп в липні та серпні

Підготовка ґрунту

Перш за все потрібно вибрати відповідну ділянку для посіву кропу. Це повинна бути територія, яка отримує багато світла, необхідного для росту. Перед тим як засіяти кріп, обов’язково удобрити землю органічними добавками. Цій культурі не підійде вапняний ґрунт. Тому вибирайте для добрива компост або перегній.

Як правильно садити кріп в липні та серпні

Підготовка насіння

Почніть готувати насіння за 2 дні до посіву. Помістіть їх в тканинний мішечок і замочіть у воді. Міняйте рідину кожні 8 годин. Вже через тиждень ваші насіння проростуть. А якщо не замочувати попередньо кріп, то перші сходи можна чекати не раніше, ніж через 2 тижні.

Як сіяти кріп в липні та серпні, щоб швидше зібрати урожай

Правильний посів

Найкраще сіяти кріп грядками. Відстань між ними повинна бути не менше, ніж 25 см. Глибина ямок – близько 3 см. Не бійтеся сіяти кріп поруч з іншими овочами. Він буде комфортно себе почувати з такими сусідами, як цибуля, салат і редис.

Проріджування ґрунту

Не забудьте розпушити грунт після того, як побачите перші сходи. Потім обов’язково повторюйте процедуру після дощу або поливу. Це потрібно для того, щоб не сповільнювалося зростання кропу. Адже після поливу на грунті утворюється кірочка, яка заважає корінню отримувати кисень.

Проріджувати зелень варто тоді, коли з’являться перші 3-4 листочки. Оптимальна відстань між зеленню – 3-5 см. А ось якщо вам необхідні парасольки кропу для консервації, то збільште відстань до 10 см.

Якщо на ділянці вже росли петрушка, селера, морква або кріп, вибирайте інше місце.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал