Як, та чим підживити озимий часник, щоб головки були великими

Настала весна й пора займатися городніми справами. Розповімо, як необхідно удобрити часник, який висадили восени. З приходом весінньої пори, часник потребує вітамінів та мінералів. Він містить багато вітамінів, мінералів та цілющих властивостей. Також, часник виконує безліч функцій – є лікувальним засобом, кулінарним інгредієнтом, допомагає боротися зі шкідниками. Цю рослину завжди потрібно садити восени та підгодовувати весною.

чим підживити озимий часник
чим підживити озимий часник

Як підживити зимовий часник?

Перед тим, як висадити часник у ґрунт, восени необхідно підготувати землю. Це необхідно зробити за 1-2 тижні до посадки, а після додати в землю гній. Також, восени бажано додати у землю калійну сіль та суперфосфат.

Підживлення весною проводять одразу, цю процедуру необхідно проводити три рази:

  1. Як тільки сніг зійшов.

Зробіть розчин сечовини, у пропорції на відро води додати 2 ч. л. сечовини.  Полийте часник з розрахунком 3л рідини на 1 м2.

  1. Через 2 тижні після першого.

Підгодівля нітрофоскою, у пропорції на відро води додати 4 ч. л. Полийте часник з розрахунком 3л рідини на 1 м2.

  1. У другий тиждень червня місяця. Підгодівля сумішшю суперфосфату, у пропорції на відро води додати 4 ч. л.

Підгодівлю часнику необхідно проводити вчасно, якщо бажаєте отримати гарний врожай. Саме в цей час відбувається формування цибулини, яка потребує вітамінів. Якщо вчасно не підгодувати рослину, то у вас виросте не гарні голівки часнику, а зелене листя.

Часник дуже полюбляє підгодівлю гноєм та дерев’яною золою. Гній розводять в пропорціях – 1 частина гною та 6 частин води. Цим добривом користуються на протязі всього зростання рослини, приблизно тричі.

Також, можна використати курячий послід, в пропорціях 1 до 15. Таким способом добриво необхідно лити під коріння рослини, а не на листя. Пам’ятайте, якщо переборщити з добривами, то може вирости гарне перо часнику, а цибулина припинить свій ріст. Якщо ви боїтесь, що рослину вразить мороз, необхідно використовувати фосфатні добрива.

Бажаємо успіхів у вирощуванні гарного врожаю часнику.

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал