Як відмити кахель і оновити шви між плиткою — геть жир, бруд і цвіль

Якщо ви не знаєте як відмити кахель і оновити шви між плиткою швидко і легко — скористайтеся нашими порадами. Геть жир, бруд і цвіль із вашої оселі! Зараз майже у всіх квартирах на кухні та на стінах санвузла є кахель. Це чудовий матеріал, який надає цим приміщенням охайний вигляд і майже не псується з часом.

Одна біда — шви між плитками мають неприємну можливість накопичувати на собі жир і цвіль, а відмити це все досить трудомістка робота.

Ми підкажемо вам кілька порад, за допомогою яких ви легко видалити бруд, а сам кахель придбає глянцевий блиск і буде «як новенький».

Спосіб 1

  • Оцет — 100 мл
  • Нашатирний спирт — 100 мл
  • Порошок бури — 4 ст. л.
  • Вода — 4 л

Розведіть всі інгредієнти у воді. Порошок бури можна придбати в магазинах для садівників або в аптеці. Змочіть поверхню кахля цим розчином за допомогою губки та злегка протріть. Розчин не залишає розводів і легко видаляє забруднення.

Спосіб 2

  • Сода — 3 ст. л.
  • Вода — 0.5 л

Розведіть соду у воді і протріть поверхню кахля. Для обробки швів візьміть стару зубну щітку.

Спосіб 3

Для цього способу знадобиться лише шматочок лимона. Протріть їм сильно забрудненні жиром ділянки кахлю і залиште на п’ятнадцять хвилин. Через десять хвилин витріть поверхню. Сік лимона розм’якшить жир і поверхня кахлі легко очиститься.

Спосіб 4

Якщо у вас є на кахлі особливо застарілі плями — зробіть кашку з соди та нанесіть на поверхню. Через якийсь час збризніть ці місця оцтом. Сода вступить в реакцію з оцтом і зашипить. Після цього протріть ці місця м’якою ганчірочкою. Завдяки соді поверхню кахля придбає глянсовий блиск, а застарілі плями зникнуть.

Спосіб 5

Якщо шви між плитками кахлю постійно набирають бруд і ви втомилися їх очищати, скористайтесь маленькою хитрістю. Вимийте кахель і простір між плитками будь-яким зручним для вас способом. Коли плитка висохне — візьміть парафінову свічку і натріть шви між плитками. Парафін закриє їх тонким шаром і не дасть бруду знову потрапити на них.

Є багато способів, які розповідають як відмити кахель і оновити шви між плиткою — скористайтесь будь-яким. Геть жир, бруд і цвіль з вашого житла!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал