Які продукти допоможуть позбутися від кишкових паразитів

Гельмінти – це черв’яки-паразити, що живуть в організмі людини і викликають захворювання під назвою гельмінтоз. Найпоширеніші типи кишкових черв’яків – круглі, або нематоди, і стрічкові черв’яки, або цестоди. Черви згубно впливають на організм, викликаючи сильні болі в животі і не тільки, а так само ряд інших серйозних проблем зі здоров’ям, якщо вчасно від них не позбутися.

Найчастіше всього для їх виведення з організму використовують лікарські засоби, проте вони не завжди ефективно справляються і можуть викликати деякі небажані ефекти, які тільки погіршать ситуацію. Тому можна вдатися до безлічі природних засобів, що сприяють знищенню паразитів і не мають побічних ефектів.
Нижче перераховані продукти, які рекомендовані до вживання для боротьби з гельмінтами.

Морква. Вона дійсно може допомогти позбавитися від небажаних гостей у вашому організмі, а крім того, вона сприяє поліпшенню зору. Потрібно нагріти 2 морквини і з’їсти з ранку натщесерце.

Сік. Сирі соки зі свіжих овочів несуть колосальну користь для здоров’я. У їх складі дуже багато поживних речовин, необхідних організму, а так само такі соки здатні позбавити організм від паразитів, а кров від токсичних речовин. Найбільш корисними і рекомендованими до вживання вважаються морквяні, селерові, шпинатові і огіркові соки.

Оливкова олія. Саме ця олія буде обволікати ваш шлунково-кишковий тракт, тим самим сприяючи знищенню гельмінтів за невеликий проміжок часу. Потрібно змішати цю олію з листям орегано і пити отриману суміш двічі на день з додаванням меду. Це так само сприятливо позначиться на роботі шлунково-кишкового тракту.

Часник. Це найсильніший анальгетик, антибіотик і антиоксидант. Він вб’є кишкових черв’яків, посилить імунітет і поліпшить стан здоров’я в цілому. Для досягнення потрібного ефекту змішайте пару зубчиків часнику з олією кунжуту. Суміш необхідно закип’ятити і вживати вранці і ввечері.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал